Shimano BR-M485 Hidrolik

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

kocak04

Forum Demirbaşı
Tepki
283
İsim
Onur
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Diğer
Herkese iyi akşamlar

(link)

linkteki frenler konusunda düşüncelerinizi alabilirmiyim?Fiyat olarak uygun peki performans ve ağırlık olarak nasıldar?Pek çok bisiklet firması bu ürünü yeni bisikletlerinde kullanmış..Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Scudo

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
@kocak04

Fiyatı uygun bir set olduğu için fabrikasyon olarak çokça tercih edilen bir model haline geldi.
Performansa gelince Deore'den aşağıya kalır bir yanı yok ve Deore den daha hafif olduğunu biliyorum.
Bir arkadaşımda var kendim tartmıştım ama tam rakamı hatırlamamakla birlikte,ön ve arka adaptörlü 160mm lik rotorlu halde set olarak sanırım 940gr gelmişti.Buda Shimano nun başlangıç seviyesinde hidrolik setine iyi bir yükseltme yaptığını orataya koyuyor.Bence hiç fena bir ağırlık değil.

• Beğen
Tepkiler: kocak04

kocak04

Forum Demirbaşı
Tepki
283
İsim
Onur
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Diğer
valla 940 gr sa çok iyi bi ağırlık.Fiyat uygun performansta fena değil.ozaman hidrolik sisteme geçmek isteyenler için birebir.teşekkürler bilgilerin için..kullananlar varsa yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim.

kocak04

Forum Demirbaşı
Tepki
283
İsim
Onur
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Diğer
Evet arkadaşlar yokmu kullanan veya yorum yazan?

sinan hoçur

Daimi Üye
Tepki
45
öncelikle merhaba..frenleri uzun zamandır kullanıyorum dendiği gibi ağırlığı iyi performasıda orta seviyede..alırken avidlerin giriş seviyesiyle baya kıyaslamıştım ama bunları almaya karar verdim..sonuçta giriş seviyesi ve parasına göre iyi.tabi kullanımına görede değişir ama bir çok beklentini karşılayabilecek bir hidrolik..fazla bi sıkıntı vermiyor..bir sıkıntı çıkarsa gene denışabilirsin,kardeşim kolay gelsin

Arif Sami

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Sedona
merhaba. bende bu frenlerden kullanıyorum. performans çok iyi fakat rotorlarını özenle seçmelisin. çünkü çok ısınıyor. bir kötü tarafıda ayarlarını bilmiyorum

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Shimano frenlerin bir hatası alt seviye shimano fren alacaklar almasın hiçbir performans vermiyor cidden , avid 3 lerim shimano deoreden iki kat fazla performans veriyordu. SLXten aşağı iyi fren çok değil shimanonun avidide inceleyin derim

gökhanc

Aktif Üye
Tepki
88
lütfen kullanmadan yada uzun süreler incelemiş olmadan yorum yapmayalım:in:

Koray Oral

Üye
Tepki
14
Bisiklet
Corratec
Selam , BR-M486 kullanıyorum . Performansı gayet iyi bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım .

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.