Shİmano br-m445(hİdrolİk) vs shİmano br-m465 (mekanİk)

Konu, 'Frenler' kısmında Sezer Özdemir tarafından paylaşıldı.

1. Sezer Özdemir

Sezer Özdemir Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaslar shimano br-m465 mekanik disk fren seti kullanıyorum fakat bu yaz br m-445 hidrolik frene geçmeyi düşünüyorum arada görülecek bariz bir fark varmıdır tutuş konusunda kullanan arkadaslar varsa yorumlarınızı beklıyorum :)

Sezer Özdemir

Seviye:
    Arkadaşlar hiç mi yok bu konuda bilgisi olan ?

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

yani size şunu söyleyeyim bi hidrolik bir set kullansanız daha bırakmazsınız :) bakımları yeri yerinde yapılırsa sorun cıkarmaz m-445 de başlangıc setidir avid juciy 3 de başlangıc için ideller hidrolik freni öneririm

Sezer Özdemir bunu beğendi.
    Sezer Özdemir

Seviye:
    Teşekkür ederim Deniz Bey yorumunuz için umarım öyle olur bakımları gozumu korkutmuyor degıl acıkcası :)

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

aslında bakımları kolaydır bana göre (zaten zamanla alışırsınız) iyice anladıktan sonra tüm olaylar kolay oluyor hidrolik almanızı tavsiye ederim kolu yumuşak rahat güvenli bir fren :)

Sezer Özdemir bunu beğendi.
    Sezer Özdemir

Seviye:
    Teşekkür ederim Deniz Bey 2.el forumdan temiz bulabilirsem alacağım bulamaz isem sıfır almayı dusunuyorum peki sizce avid mi shimano mu ? (juicy 3 vs br-m445)

Derviş Özcan bunu beğendi.
  7. Derviş Özcan

Derviş Özcan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    tabiki hidrolik ama ben olsam m445 yerine aynı paraya hygia set alırım.hemde xt balatası kullanılıyor.çok daha performanslı bir set fiyatı 280 lira..

İlginizi Çekebilir

tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
20170411_091255.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...