Shimano Bleed Blocker

Baran Saldanlı

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Sedona
Shimano Deore frenlerime yağ basıcam.Ama şırıngayla basılmıyor. Ben de rezervuar tankından basıcam. Onun içinde sanırım pistonların hareket etmesini engelleyen sarı bir engelleyici var.İnternette bleed blocker/spacer olarak geçiyor. Ben, bendekini kaybettim Elinizde varsa lütfen haber ediniz.

http://www.ride-this.com/media/catalog/product/cache/1/image/265x265/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/S/H/SH90811_1.jpg
Böyle bisşey

Scudo

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
565
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Baran Saldanlı
balata padleriniz hala duruyor ise... aralarını açabildiğiniz kadar açın yani padleri tornavida ile geriye ittirin. padlarin arasına iyice ezdiğiniz kartonu (herhangi karton olabilir) kat kat yaparak arasına girecek kadar sıkıştırın..kartonu aktlamadan önce iyice ezin içindeki zikzak yapı düz olsun..eğer dediğim şekilde yaparsanız bleed blockera ihtiyaç kalmayacaktır...balatanız yoksa ki mecbur alacaksınız yeni balatanaın da arasına koyabilirsiniz...işiniz bittikten sorna kargaburnu yada elinizle çıkabilirsiniz..denenmiştir.. çalışan sisitemdir. bleed blockera ihtiyaç olmayan sistemdir..

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
948
Benım elımde mevcut ıstersenız gonderebılırım.Adres verın hemen:)

Yukarı Alt