Shimano alivio vs Suntour XCR crankset ?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Burak Günay tarafından paylaşıldı.

1. Burak Günay

Burak Günay Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhabalar xcr aynakolun sol tarafı hasar gördü yeni set almak zorunda kaldım xcrnin yuvası farklı olduğu için tek parça bulmak imkansız.
    Bu aksam sipariş vereceğim xcr aynakol 90tl fabrikadan , shimano alivio + Shimano BB-ES25 ORTA GÖBEK kampanyalı 100tl sizce hangisini taktırmalıyım. Xcr birdaha sorun çıkarır diye tekrar almak istemiyorum kalite olarak aralarında nasıl bir fark vardır. Shimano setinb linki http://www.cinarbisiklet.com/Alivio-Aynakol-GOBEK,PR-161.html

2. Osman D.

Osman D. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    kesinlikle Alivio ;)

Burak Günay

Burak Günay Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Alivionun ön attırıcı ile uyumsuz olması gibi bir sorun olabilir mi bazı sitelerde gözüme çarpmıştı o tarz şeyler konusuluyordu hakkında

İlginizi Çekebilir

upload_2016-6-24_11-13-48.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...