shımano acera aynakol

relapse

Üye
Tepki
0
http://img208.imageshack.us/img208/2103/acerabigsy0.jpg

30 ytl arkadaşlar ilgilenen varsa görüşebiliriz.

Scudo

cihangil

Forum Demirbaşı
Tepki
57
arkadasım ürünlerin kendi orjinal görüntülerini koymak zorundasınız

relapse

Üye
Tepki
0
@cihangil

elimdeki ürünün ta kendisi bu resim ne demek istediğini anlayamadım açıkçası :rolleyes:

cihangil

Forum Demirbaşı
Tepki
57
bir sitededen alıntı bir foto degil sizin fotograflandırdıgınız bir görüntü olmalı

relapse

Üye
Tepki
0
@cihangil

sıfır ürün sergiliyorum ben
aynı zamanda çoğu sitede aynı resmi görebilirsin bu gayet doğaldır sen acera aynakolu biliyorsan eğer ha kendim resim çekip koymuşum ha siteden eklemişim ne farkeder dimi :)

sonuç olarak birebir aynıdır resimdekiyle

relapse

Üye
Tepki
0

Bir de, mesela kendi sitem dediğin yere (ticari veya değil) resmi yükledin. www .seninsiten.com/resim.jpg olsun yüklediğin resmin adresi de... Eğer bu adresin başına ve sonuna da koyarsan resim bir link halinde değil, direk olarak resim halinde çıkacaktır. Burada da bir sıkıntı yok.

Diğer yandan sadece resim koymak istiyorsan;

(link) adresine gir, resmi oraya upload et. Sana verilen linklerden en alttakini kopyala ve başına , sonuna da koyarak buraya yapıştır. Postu gönderdiğinde resim de içinde olacak.

Halil

sordumda yaptım :)

tugayabicim

Forum Demirbaşı
Tepki
80
lütfen ilan açmadan önce bir forum kurallarını oku istersen cihangil ne diyor sen ne diyorsun!!!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ya arkadaşım ürünün resmini yüklemek zorundasın yoksa yarım iş günü içinde ilanın kitlenir !!! bu kuraldır herkesde uymak zorundadır moderatörü bilgilendireceğim haberin olsn !!!

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
arkadaş temsili resim koymus ve dıyorkı aynakol bu resımdekının aynısı peki aynısı olabilir ama aynakolda cizik,vuruk,dişlerde zincir asınması,vs olabilir o yüzden kaliteli hizmet için lütfen ürünün kendi resimini ekleyiniz