shimano 565 jant seti için yardım !

dakid

Üye
Tepki
25
shimano 565 jant seti için tel arıyorum.eskişehirdeyim. jantı aldığım yer bile bulamazsın bu tellerden dedi.arkadaşlar varsa sizde yardım lütfen...

Scudo

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
her tür teli bulursun merak etme. yapman gereken tek şey telin boyunu ölçmek ve o boya ve telin kafasına göre uygun tel siparişi vermek. eğer illaki hepsi birbirinin aynı marka tel olsun diyorsan uygun ölçüde internetten tel seti sipariş edebilirsin. DT Swiss veya başka bir marka olması çokta önemli değil ama özellikle DT Swiss neredeyse dünya üzerindeki bütün jant ve göbeklere uyacak tipte tel çeşidi üretiyor. Telin boyu ve kafaları aynı olsun yeter. Memlekette bulamassan yurt dışı sitelerden sipariş edersin. Çözüm mü yok?

dakid

Üye
Tepki
25
bendeki teller göbekten ayarlı olduğu için bulmanın zoe olacağı söylendi bana. o yüzden tedirgin oldum.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
dakid bu parcayi bulmak gercekten cok zor, ama imkansiz degil.

Büyük perakendeci firmalar bunlarin online olarak satiyor, aslinda onlar da Shimano'dan siparis üzerine getirtiyorlar. Fiyati 5 € civarinda, ama hangi jantin hangi tarafi oldugu önemli. Örnegin arka, sag taraf gibi.

Bu tip bilgileri verirsen sana online satis yapan bir iki link verebilirim, uluslararasi olur fakat DT'den veya baska bir firmadan bu sete tel uydurman imkansiz zaten.

Ek:

Teller Almanya'da Rose diye bir firmada mevcutmus, tek fiyati 4,20 €'dan 2,50 €'ya indirilmis. Ön tellerde yön farki yok, arka teller sag ve sol olarak ayriliyor. Yaninda bir adet tel basi da mevcutmus.

dakid

Üye
Tepki
25
teşekkürler haliliöztürk link i verirsen sevinirim. çok teşekkür ederim ilgin için.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ön tekerlek icin; (link)

Arka tekerin solu icin; (link)

Arka tekerin sagi icin; (link)

Ticari link diyen olabilir, evet linkler ticaridir arkadaslar ancak bu parcanin Türkiye'de bulunmasi mümkün degil.