Shimano 105 kompenentli 9.5kg bir bisiklet fiyatı?

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
arkadaşlar bu bisikleti gördüm bi yerde ikinci el 500tl fiyat istiyorlar sizce değer mi?

pedalından frenine jant göbeğinden ayna koluna kadar shımono 105 olarak belirtmiş satıcı kadrosuna da sağlam alaşımlı demiş ve toplam ağırlığı 9.5kg olarak söylemiş sizce 500tl eder mi yoksa direk almalı mıyım bu bisikleti

şimdiden teşekkürler

Scudo

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
satıcıya sordum fakat daha cevap gelmedi ama şöyle söyliyim vites kolları kadroda :) ayrıca şöyle de bir fotoğraf

http://img52.imageshack.us/img52/4103/14578224432.jpg

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@Oktay Ataş

Vites kolları kadroda ise 1995 leri geçemez yıl olarak. Kötüdür demiyorum fakat bisiklet ve parçaları oldukça kullanılmış olabilir veya çokda temiz olabilir.

Bisiklet alanlara, özellikle kullanılmış ise, tavsiyem; Görün, binin şöyle bir tur atın ve kendiniz öyle karar verin.

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
bisiklet temiz bisiklete benziyor fakat 02 Haziran 2009 tarihinde ilan edilmis.. yani 1 seneden de fazla olmuş.. belki bisiklet satılmış ama sitede güncellenmemis olabilir. Bir de kargoya alıcı öder demis ve yurtici aras ve sürat ı belirtmis olabilecekler listesinde... özel kargo sirketlerinde bir bisikletin kargosu 120tl civarı oluyor ve bisiklet izmitte; siz istanbuldasınız.. yine de kullanıcıdan cevap bekleyin.. hatta diğer ilanlarında telefon numarası var oradan ulaşın, anlaşılan net e fazla giren biri degil =)

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
ya bende görüp alacağım büyük ihtimal izmite gitmem pek sorun değil fakat fazla bilgim olmadığı için kendimden emin değilim bisiklet konusunda :) satıcıya başka sorular sormştm cevap veriyor yeni fotoğraflar ekliyecekti :)

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Arkadaşım ankaradan istanbula ptt ile 10tl ye mi ne getirtmişti bisiklet. Kullanıcı adı alcnylcn ona sorabilirsiniz.

Tek başına 105 önemli değil pek. Yeni resimler gelsin daha rahat yorum yapılabilir belki.

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
@ mcanb

aslına bakarsanız önceden kargo ptt'de 10TL civarı tutuyordu; sadece kiloya bakıyorlardı hacmi önemsemiyorlardı.

Daha sonra hacme önem vermeye basladılar ve desi hesabına gecildi. Bu durumda kutu yerine cuvala koyup yolladıgınızda 21.25TL tutuyordu (elimde makbuza bakarak söylüyorum :) )

Fakat 2 gün önce Yasin Tütüncü PTT ile kargolamaya gittiginde lastik sele vs sökülmüş ve ondan sonra paketlenmis olmasına rağmen 110TL gibi bir fiyat bicilmis; her boyutundan 3-5 cm kısa gösterilerek hesaplandıgında 80TL ye inmiş... Artık şubeden kaynaklı mıydı yoksa PTT de desi hesabında degisiklik mi yaptı bilemiyorum. O yüzden Bence bu günlerde PTT ile gönderi yapılacaksa hazırlıklı olunmalı; tarife degistirilmis olabilir..