SG B'twin 700 mavi gözlük

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Merhaba Arkadaşlar,internette uygun fiyata bu gözlüğü buldum (link) bisiklet gözlüklerinde numara,beden uyumu vs..var mıdır.

Scudo

yusuf tunçer

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Giant
Bu fiyata alınabilecek en güzel gözlüktür herhalde optik bi özelliği yok numara olarak. Beden sabit önemli olan kafa yapınıza yüzünüze uyup uymayacağı ben kullanıyorum aynısını memnunum. Gerek rüzgardan koruması artık ağlamıyorum bisiklet sürerken :D gerek dış etkenlerden koruması ile çok önemli bi ihtiyaç. Bu fiyata gözlükmü olur gözünüzü bozar iyi gözlük 300 - 400 diyenlerde çıkacaktır birazda marka oyunu olduğunu düşünüyorum bu rakamların. Decathlon çok uygun veriyo az paraya gidereyim ihtiyacımı diyorsanız alın kullanın raybanım da var ama bi fark göremedim :D örneklemek gerekirse salcano bisikletmi bisiklet dediğin scotttur trektir diyenleri görmüşsünüzdür ama düşündüğüm kadarıyla bisikletinizi çok seviyorsunuz değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Kaptan cevabın için teşekkür ederim.İşte internetten alacağım için denemem söz konusu değil.Beden olarak nasıl ayarlıyacam onu bilmiyorum.Bir gözlüğe 200 300 verme taraftarı değilim:=)Şuana kadar bulduğum en cazip en güzel gözlük bu...Evet bisikletimi çok seviyorum:=)

• Beğen
Tepkiler: yusuf tunçer

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dechatlon'da 19 liraydı çift camlı.Bir arkadaş uygun bulup bana da almış ancak burun aralığı o kadar dar ki olmadı haliyle.Sonra merak edip evdeki herkese taktırdım gözlüğü,hepsinde de gözlük burnun üstünde kaldı.Bu "500" modeli için böyle ancak 700 de durum nedir bilemiyorum.Takmadan gözlük almak riskli iş gibi.

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar