Sezonu Açıyoruz Edirne Yollarında

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Necati Bilgen tarafından paylaşıldı.

1. Necati Bilgen

Necati Bilgen Kıdemli Üye

Seviye:
    1.Gün: 17 Mayıs 2009 Pazar Ekibin Halkalı'da buluşması:

Fikret abinin duyurusundan sonra, kendisi, Füruzan Hanım, Mustafa Bey Sirkeci'den tren ile ben de Yenimahalle'den Halkalı'da buluşmak üzere sözleştik.

Ben Halkalı'ya vardığımda henüz gelen yoktu. Bir tren sonra buluştuk. Saat:11:30 da hareket ettik.
    Bahçeşehir tırmanışı zorlu geçti. Mutafa Bey'in bisikletinin arızalanması sonucu tamirci arayışına girdik. Bahçeşehir'de olduğunu öğrendik. Bisikleti ile birlikte rica-minnet halk otobüsüne bindirdik ve beklemeye başladık. (Saat:13:10) 14:00 tel ile görüştüğümüzde rublenin dağılmış olduğu ve orada yapılamayacağını öğrendik. Kendisi mecburen geri döndü.
    Bizler Bahçayış yolunda arkadan esen esen rüzgarla tırmanışları kolayca yaparak, saat:17:05 te Çatalca'ya ulaştık Öğretmenevine yerleştik.

Soldan sırayla;
    Mustafa Bey, Firuzan Hanım, Ben, Fikret Albay

Bahçeşehir'i dış yoldan tırmandıktan sonraki durakta Mustafa Bey'i bekliyoruz.

Bahçayış'ta ilk mola

Çatalca Meydanında istikbalin bisikletçileri

Çatalca Meydanı'nda

2.Gün 18 Mayıs 2009 Pazatesi
    Sabah Çatalca Öğretmenevi'nden bize burada katılan Emre'yle birlikte Çorlu'ya hareket ediyoruz.

Rüzgar ve arkada rüzgar santralleri

Marmara Ereğlisi-Seğmen arası karşıdan esen sert rüzgar yolculuğu güçleştiriyor

3.Gün 19 Mayıs 2009 Salı

Sabah Çorlu'dan hareket ederken 19 Mayıs törenide başlıyor

2. Berker Kartel

Berker Kartel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ayaklarınıza sağlık..Edirne'ye az kaldı :in:
    Sizleri bekliyoruz

gokhan erdogan bunu beğendi.
  3. irfancan

irfancan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Necati bey harika geziler yapıyorsunuz,teşekkürler.

4. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    yine yollara düşmüşsün abi ne güzel umarım gökovadan önce yollarda karşılaşırız yolun düşerse bekliyorum

5. el turco

el turco Kıdemli Üye

Seviye:

İlginizi Çekebilir

2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2016-11-16_14-33-40.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...