Sezon başlangıcı 30 km durmak yok

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
abinde gelirse şık olur , partner ile iyi olur , iyi çoğaldık, 2 eylülü yıkarız artık çalışan kazanır...

2 eylül antremanları gırla devam ediyor ikincisi yarın saat 06.00 da

partnerler..

1- murat -ben-doğaç
2- yılgör- barış- ozan --kubilay-

saat 06.00 bostancı adalar iskele önü ,başıbüyük kayış dağı rampaları ve aydos dönüş aynı 40 km ye eşdeğer,,,,,

saat 04.48......saat 05.30 da evden çıkacağım evet bu gün çalışma zamanı...

ekip bugünki antremanda çok iyi idi ..ozan ferdi çalışma yapacak haftada 3 gün.......başıbüyük rampalarında,evet 2 eylül için herkez hazır kubilay dönüşte kendine ayar çekecek polinez dönüşü bu sefer farklı olacak 2 km tırmanış var.....doğaç mükemmel,,,,

30 eylül şilenin birinci ayağı 80 km ile bu polinez turudur ve kısa olanıdır..
ikinci ayak 9 eylülde polinez uzun 110 km dir ..
üçüncü ayak bıçkıdere 130 km ile ...ve son hedef 30 eylül şile 180 e eşdeğer..23 eylül kısa tur tuzla yaparız belki...

evet 2 eylülün kesin kadrosudur........................

1- kudret
2- bahtiyar
3- erkan
4- murat
5- kubilay
6- barış
7- yılgör
8- doğaç ............

gerekli olanlar

1- kask
2- içlastik
3- pompa

tabi su alınacak.....

üsküdar buluşma vapur iskele saat 08.00 ikinci buluşma hekimbaşı saat 09.00 dur ve start burdan olacak...durmak yok ..........beklemek yok lastiği patlayan kendisi değiştirecek artık kurallar ağırdır antreman bitti ve gerçek ile yüz yüze geldik.................

kubilayın ağbisi düşmüş ,galba sakatlandı iyileşince gelebilir...ozan anca bize antreman kriterlerini yazarsa seviniriz hiç antreman yapmadan gelirse çok gerilerde kalır yoluda bilmiyor motivasyonu çöker...

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Yeterli zamanım var abi ordayım 2 eylülde en önlerde merak etme.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hadi görecem valla anlamam bu arada doğaç çok mantıklı bir öneride bulundu hafta içi çalışma yapalım diyor ozan bence sen doğaç aynı yerde çalışın ve barışta halkaya gelebilir yılgör ve hatta kubilay aydosa girebilirsiniz ve stabilizede sürmece ve özellikle rampalara dalmaca 2 hafta var kesin yaparsınız..

üçüncü ayak 16 eylül bıçkıdere 130 km ile ...ve son hedef 30 eylül şile 180 e eşdeğer..23 eylül kısa tur tuzla yaparız belki...

1- kudret
2- bahtiyar
3- erkan
4- murat
5- kubilay
6- barış
7- yılgör
8- doğaç
9- ozan

gerekli olanlar

1- kask
2- içlastik
3- pompa

tabi su alınacak.....

üsküdar buluşma vapur iskele saat 08.00 ikinci buluşma hekimbaşı saat 09.00 dur ve start burdan olacak...durmak yok ..........beklemek yok lastiği patlayan kendisi değiştirecek artık kurallar ağırdır antreman bitti ve gerçek ile yüz yüze geldik................

önemli dip not 2 eylüle hazır olmadığını düşünenler hafta içi 3 gün buluşarak saat 07.00 çıkış yaparak başıbüyükten aydosa doğru giderek aydosunun stabilize rampalarında çalışma yapabilirler....2 hafta var...........

liste güncelleme... şafak 13.....

üçüncü ayak 16 eylül bıçkıdere 130 km ile ...ve son hedef 30 eylül şile 180 e eşdeğer..23 eylül kısa tur tuzla yaparız belki...

1- kudret
2- bahtiyar
3- erkan
4- murat
5- kubilay
6- barış
7- yılgör
8- doğaç
9- ozan

gerekli olanlar

1- kask
2- içlastik
3- pompa

tabi su alınacak.....

üsküdar buluşma vapur iskele saat 08.00 ikinci buluşma hekimbaşı saat 09.00 dur ve start burdan olacak...durmak yok ..........beklemek yok lastiği patlayan kendisi değiştirecek artık kurallar ağırdır antreman bitti ve gerçek ile yüz yüze geldik................

arka sırt çanta olayından kaçıyoruz bel çanta ufak orta boy içine pompa fazla ağır olmayacak bel çanta ,bisiklet formasıda çözümdür su forma arkasındaki cepte olur ve enerji bar jelleri ......dönüş serbest sürüş olacak tempo düşecek yalnız dönüşte herkezin partneri olacağından bekleme grupça olmayacak..

bu gün ekip çalıştı..................
evet 47.30 a düştü ,17 km düz yol değil rampalı etaptır bura, ilk gün bir saat, ikinci antremanda 52 dakika zamana karşı ekip olayı başarmıştır tebrikler.........

burada ozan yok çünki kalkamadı anadolu performans açıktır şeffatır herkez ile bilgilerini paylaşır ,bu bayramda çalışan anadolu performans elemanlarına teşekkürü bi borç bilirim ..ozan ferdi çalışacak grubu yakalaması zor artık................

evet kubilay bu gün 18.59 km lik kartepe rampayı bir saat 25 dakikada aldı....tebrikler artık 2 eylülde senden başarı bekliyoruz.... tempo 17 dehşet..yaş 15 gençliğin gücüdür bu işte ,artık ölsemde gam yemem amacım gerçek oldu ne mutlu bana kubilaya örnek olmuşsam kartepe turlarımla.. kubilaylar çoğalacak...

kartepe efsanesi el değiştirmiştir.....................
15 yaşında kubilay 28 ile 18 km lik rampada durmadan çıkarak eğim 9 ları yemiştir...............1 saat 25 dakika bu rekordur tempo 17 lerde ................birinci artık kubilaydır ...bunu egale etmek isteyenler için kartepe turu olur ama araç ile yapılır araç ayarlanır ve maşukiyeden 18 km lik rampa durmadan tırmanılır .sıcak pek etkilemiş kubilayıki 1 saat 25 dakikada çıkmıştır...evet bu işi organize ederizde araç gerekecek................kartepe rampaları orda ve bizi bekliyor.........................

Barış Güney

Forum Bağımlısı
Tepki
999
Bisiklet
Specialized
valla helal olsun kubilay.. zaten bacaklar dikiş makinasının iğnesi gibi çalışıyordu normal sonuç maşşallah diyelim.. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
barış, kubilay zati hırslı idi ve başardı..........

liste güncelleme...

1- kudret
2- bahtiyar
3- erkan
4- murat
5- kubilay
6- barış
7- yılgör
8- doğaç
9- ozan

gerekli olanlar

1- kask
2- içlastik
3- pompa

tabi su alınacak.....

arka sırt çanta olayından kaçıyoruz bel çanta ufak orta boy içine pompa fazla ağır olmayacak bel çanta ,bisiklet formasıda çözümdür su forma arkasındaki cepte olur ve enerji bar jelleri ......dönüş serbest sürüş olacak tempo düşecek yalnız dönüşte herkezin partneri olacağından bekleme grupça olmayacak..

avrupa yakadan ve anadolu yakadan bu etapa gelmek isteyenler 100 artı etap çalışması yapması mecburidir önemle duyurulur
anadolu performans..............

(link)

27 ağustos ısı 28 derece rüzgar 15 km yalnız 2 eylül belli değil bu hafta sonu belli olur ısı 25 derecelere inerse şık olur tabi rüzgarın gücü 10 km olmasıda bizim için avantaj..

şafak 10..............................
adrenalin yükseliyor...............................:boese157:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
2 antrenman sonra hazırım ben bu tura, garanti olsun diye 2 günde bir çalışıcam 10 gün boyunca. turdan bi 5 gün önce 60-80 arası bi tur yapmam lazım kısaya alıştık uzun yolda patlamayalım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

yılgöre bana,sana,100 km ye yakın olacak...bahtiyar ve erkana 100 olmayacak,barışada,kubilayada muratada..doğacada....

liste güncelleme...

1- kudret
2- bahtiyar
3- erkan
4- murat
5- kubilay
6- barış
7- yılgör
8- doğaç
9- ozan

gerekli olanlar

1- kask
2- içlastik
3- pompa

tabi su alınacak.....

avrupa yakadan ve anadolu yakadan bu etapa gelmek isteyenler 100 artı etap çalışması yapması mecburidir önemle duyurulur
anadolu performans..............

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
25 ağustos ısı 32 derece ve saat 08.00 de bostancıdan hareket edeceğiz ve 80 km boyunca çalışma yapacağız.....ozan ile çalışacağız ozanın temposunda olacak ve rampada önde olacak, 2 eylül polinez kısaya hazır olacak, gereksiz kilolar var bunlar anca yüksek tempo basarak ve az molalı antremanlar ile erir , ve yemek disiplini........bir yıl ara vermek ozana yaramadı ama okul için idi ve sonuçta üniversiteyi kazandı................ama bisikletten düştü.............şimdi bunu telafi edecek tam 2 ay var önünde bu 2 ay boyunca sıkı km ler olacak..

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Geçen sene verdim 94 ten 82 ye düşmüştüm bu senede veririm bu sene yememede çok dikkat ediyorum colayı 500ml ye indirebildim 2.5 litreden ve akşam 7 den sonra acıkırsam sadece meyve yiyorum her öğün tıka basa yemiyorum azar azar yiyorum ama 2 saatte bir yiyorum cola yerine bol bol su içiyorum o zaman şişlik olmuyor.Güzel oturttum yemek düzenini uyku olayınıda çözdümmü sorun kalmayacak.

• Beğen
Tepkiler: Barış Güney

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

cola yasak.................
saat 02 de buraya mesaj atmak yasak aksi takdirde seni öyle bi yorarımki kan revan içinde kalırsın şimdi zati seni çok yoracağım, çekeceğin var ona göre ct günü yavaş tempo başlangıçta, süreceksin, hemen önümde sisteme uymaz isen kırbacı yersin o kırbaç dönüşte suratında şaklayacak nerdemi aydos rampasında 8 tempo yapacaksın ha yapamadın tabi serileceksin zati yapamayacaksın çalışma sitilin yalnış ,senin başında öğretmen lazım sert yeri geldiğinde tatlı ama acımasız...başka türlü senden bomba olmaz evet acı çektireceğim dönüşte aydosun dik rampalarında ...
meyvede şeker oranı fazladır üzüm yemeyeceksin, elma bi tane kavun karpuz yasak şeker çok...şeftali bi tane senin şekerden uzak durman gerekiyor ondan kilo veremiyorsun bisiklet sporundan önce ağız sporunu başaracaksın aksi takdirde sele üstünde hiç bi şey yapamazsın kilolardan ötürü...bisiklette ağır ise hepten bittin..

yılgör

Üye
Tepki
64
Bisiklet
Specialized
@Kudret Kurtcebe
:D:D:D:D:D
yandın ozan.
Şaka bir yana kudret abinin motivasyonu sayesinde çok gelişme kaydedeceksin bence.

Kola işini de yarım litreye indirmek değilde. Kolayı hayatından tamamen çıkarman daha da güzel olacak.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yılgör

ağza fermuar, cola eve girmeyecek eline sürmeyecek erken yatacak bunları yapmaz ise sahada yandı demektir...

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret KurtcebeŞeftali'de metabolizmayı yavaşlatıyor , üzüm yemiyorumda akşamları kavun karpuz yiyordum artık yemicez, kayısı falan iyi olabilir o metabolizmayıda hızlandırıyor.Uyku olayı da düzene girmek üzere turlara erken kalktığım için zaten fazla ayakta kalamıyorum da sıcak olduğu için yatakta dönüp duruyorum o yüzden.Bisiklet 14 buçuk kiloydu lastikleri değiştirmeden önce şimdi en iyi ihtimal 14 falandır.Ben bugün gideyim zincire falan bi yağ sürdüreyim bi de şu ön attırıcının kablosu gevşemiş ondan atmıyor sanırım ona baktırayım bide lastiklerede ufak hava basayım 65 e ayarlatacaktım psi'ı makinesinde hava yoktu 60 da kaldı onuda bi 65 yapayım belki ordan bostancı sahilde bisikleti test ederim cumartesiye hazır olsun yolda sorun yaşamayalım , iç lastik zaten var, pompayıda sığdıracak bir yer bulursam alıcam yanıma,kelepçe olacaktı evde bisiklete kelepçeleyebilirim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

artık üniversiteyi kazandın eeeeeee aile sana bi kıyak yapsın ,ve bi adet cyclo cross talep etde 28 ' e geç o tanktan kurtul.............

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Bende onu bekliyorum söz almıştım ama beklemedeyim hayırlısıyla geçicem en kısa zamanda

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

ozan cyclo cross almadan önce senle karşıya geçeceğiz ve erdoğanlar bisiklet e bakacağız bi de aslıya ,aslı çok yakın eminönünden ..scott aslıda var cyclo cross fiatlara bakarız 1200 yuro senin için ideal olur 2.2 ile çarp onu ............

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Abi bi araştıralım bana şöyle 2000-3000 arası bi cyclo cross 3-4 model çıkartalım da ona göre bizimkilerin kapısını çalayım tekrar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

2640 liranın üstü 3000 liraya iyi bisiklet alırız scott her zaman ağır basar kadrolarının açıları güzel....3000 liraya 9.8 kilo bulabiliriz karbon ya da hafif aliminyum

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
(link) 2610 TL, ağırlığını yazmamışlar ama hafife benziyor