Seyyar Kitap Projesi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında huseyinsak tarafından paylaşıldı.

 1. huseyinsak

  huseyinsak Aktif Üye

  Kayıt:
  5 Aralık 2005
  Mesajlar:
  178
  Beğeniler:
  59
  Şehir:
  Zeytinburnu, İstanbul
  Seviye:
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirketlerden Kültür A.Ş Genel Müdürlüğü, okuma oranını artırmak için "Seyyar Kitap Projesi" başlattı.

  Projenin başlatılması dolayısıyla İDO Genel Müdürlüğü'nde düzenlenen törende konuşan Kültür A.Ş Genel Müdürü Nevzat Bayhan, Seyyar Kitap Projesi'nin sosyal sorumluluk projelerinden biri olduğunu kaydetti.

  Türkiye'de 95 kişiye bir kahvehaneye karşılık, 64 bin 600 kişiye bir kütüphane düştüğünü dile getiren Bayhan, bunun kendileri için üzüntü verici bir durum olduğunu ifade etti.

  Bayhan, İstanbul Deniz Otobüsleri, metro ve İETT gibi toplu ulaşım sistemlerinde oluşturulacak standlara konulacak kitaplarla halka ücretsiz kitap okuma imkanı sağlanacağını, okuyucuların kitabı bitirdikten sonra tekrar yerine bırakacağını söyledi.

  Projenin 3 kitap ile başladığını belirten Bayhan, kitaplardan birinin "İnsanlarımız", diğerinin "İstanbullu Olma Bilinci" üçüncüsünün ise "İstanbul'un Tekleri" olduğunu kaydetti.

  Bayhan, projenin devamında, en çok satan kitapların, oluşturulacak "kitapmatik"lerde satışa sunulacağını ifade etti.

  Kaynak:heberx.com
   
 2. #2
  huseyinsak

  huseyinsak Aktif Üye

  Kayıt:
  5 Aralık 2005
  Mesajlar:
  178
  Beğeniler:
  59
  Şehir:
  Zeytinburnu, İstanbul
  Seviye:
  Bir kaç aydır yazılı basın inanılmaz dercede ucuz kitap veriyor.
  Bundan sonra insanlar kitapların pahalı olmasından yakınmayacak.(Kitap fiyatları 1,50 ile 2,00 Ytl arasında değişiyor)

  Hatta geçen günler de yazılı basından bir tanesi "YAŞAMA ÇEVRİLEN PEDAL" kitabını verdi
   

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-23-36.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
Alberto-Contador-009.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2017-2-6_15-27-44.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...