Seyrantepe

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
Peki aranızda ülker çikolatalı gofreti sevmeyen varmıı ? yokmuu? :)
arkadaşlar pazar günü Mert Kaptan kınalı ada'ya bi gezi düzenliyor gelirseniz gurup halinde gideriz sevgiler saygılar hepinize ortabayır'dan

Scudo

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@kaptan vural 74

selamlar vural kardeşim bizimde pazar turumuz var kilyosa eğer bu bölgeden arkadaşlar varsa katılımcı kilyosa cıkıcaz saat 8 de sanayideki goldun önünden cıkıcaz herkesin bilgisine

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@haceli yılmaz

slm.bende etilerdeyim.ben ve ekibimdeki arkadaşlarda akşamcı sayılırız.tanışıp çevremizi genişletmek iyi olur tabi.
0533 491 70 59
enverav@gmail.com
enver avcı

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@enver avcı

selamlar enver kardeşim evet topluluk iyidir biz cok zevkli geziler ve turlar düzenliyoruz hem km yapıyoruz hemde görülmemiş yerler keşfediyoruz ama ne yazıkki ayağımı kırdım ama diğer mesaj atan arkadaşlarım mevcut baya bi gurup olduk aslında kaliteli ve dürüst arkadaşlar sizinlede tanışmayı kendi adıma cok isterdim ama şu an yatıyorum ama emin olun ayağa kalkınca sizlede tanışmayı isterim akşamları bizde cıkıyoduk belgrat falan yapıyoduk aklşşamları hatta belgrat közde patates linkleri fotoları var baya karelerimiz var siz bize biz size renk katardık aslında ama ben malesef 3 ay daha pedala b asamam tahminimce ama ayağa kalkınca tanışmak ümidiyle kardeşim .

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@burakb

18 nisan pazar günü belgrat mangal keyfi bisiklet gezisi yapılacaktır..saat 9:45 de beşiktaş barbaros hayrettin heykelinin(iskele önü) önünde toplanıp belgrada geçicez.katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.iletişim için 0533 491 70 59.yada faceden bilgi geçin katılım için...tüm bisikletçilere duyurulur.. bol pedallı günler :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@monstermania

18 nisan pazar günü belgrat mangal keyfi bisiklet gezisi yapılacaktır..saat 9:45 de beşiktaş barbaros hayrettin heykelinin(iskele önü) önünde toplanıp belgrada geçicez.katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.iletişim için 0533 491 70 59.yada faceden bilgi geçin katılım için...tüm bisikletçilere duyurulur.. bol pedallı günler :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@gökhan aksoy

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Ömer Bingöl

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Nursel Azaklı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@haceli yılmaz

geçmiş olsun kardeşim.ayağa kalkar kalkmaz aramızda görmek istiyoruz senide.

F-LOCK

Üye
Tepki
11
selamlar :) bende gültepedeyim:) henüz bisikletimi yeni aldım gerekli olan ihtiyaçlarımı tamamladıktan sonra hazır hale geldiğimde sizlerle tanışmak isterim:) en kısa zamanda görüşmek üzere arkadaşlar...
sevgiler.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@F-LOCK

selamlar hayırlı olsun kardeşim aramıza hoş geldin tanışmak ümidiyle:in:

• Beğen
Tepkiler: F-LOCK

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@haceli yılmaz

haceli dostum çabuk iyileş ve bahadır dostumla organizasyonlara bu yaz soyunun yaşasın bağımsız bisiklet grupları

:in: :in:

TÜRKER ÜNAL

Daimi Üye
Tepki
214
İsim
TÜRKER ÜNAL
Bisiklet
Dahon
okmeydanı,şişli istikametinden benide alın ...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@haceli yılmaz

slm.haceli kardeşim buradan konuşuyorsunuz ama yakın çevredeki arkadaşlar numarasını yayınlasa ve herkes diğerlerinin numaralarını kaydetse daha iyi olmaz.buradan kimsenin sapıklık yapacağını sanmıyorum.numaraları vermeyi unutmayın.ben bu şekilde 10-12 kişi ile tanıştım.ara ara tur yapıyoruz.bu şekilde çıkan diğerlerine mesaj atıyor.hadi ben açılışı yapayım.0533 491 70 59. etilerdeyim

Gökhan Akıncı

Daimi Üye
Tepki
68
selam arkadaşlar bende ortabayırdan gökhan haftasonları pek müsait olamıyorum ama müsait olduğumda sizlerle turlara katılmak isterim.
0535 834 03 05

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@enver avcı

haklısın enver ii dişündün bu olayı burdan dediğin gibi sapık cıkmaz hemde ulaşmak isteyende herhangigibi bişey için ulaşabilir
cep-0535 775 25 16
yilmazhaceli@hotmail.com msn de budur dostlar en azından dediğiniz gibi günnük akşamları ve hafta sonnarı cıkanlar oluyo en azından iletişim kurup sadece hafta sonnarını beklemeden akşam turlarınada katılım yoğunnaşır ki misal gece turlerı süper oluyo hem antreman hemde süper eylenceli oluyo ama malum ben 2 ay daha nerdeyse yokum ama 2 aysonra bende sizlere katıla bilirim sanırsam ama burdan takip ediyorum dostlarım