Seyrantepe

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
selamlar arkadaşlar ben sanayi mahallesinden haceli yılmaz arkadaşlar az cok formdan gördüğüme göre bu cevreden baya bisikletle ilgilenen var ama birbirimizi bi türlü tanıyamadık vede tanışamadık yada ben tanıyamadım neyse bu cevreden olan arkadaşlar hem antraman için hemde tanışma babında bi araya gelsek ve belirli gün ve akşamları turlar düzenlesek malum tek insanı sıkıyor ben goptaki arkadaşlarla 3 sefer falan gezdim iyi inssanlar sağ olsunnar ve cok iyi arkadaş kitleside oluşuyo bu sayede neyse uzun lafın kısası hem spor hem tanışma hemde adrenalın olarak iyi oluyo derimki neden bizde her gün yada 2 3 gün arayla akşamları bizde turlamayalım mesajlarınıszı bekliyorum bu arada kurban bayramındayız herkezin kurban bayramı mubarek olsun katılımlarınızı bekliyorum

Scudo

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
selamlar arkadaşlar ben sanayi mah haceli yılmaz arkadaşlar bizim cevremizdede baya bi kitle var ama bi türlü tanışma ve tanışacak bi ortam olmadı onun için diğer guruptan olan arkadaşlarla geziyorum sağolsunnar cok iyi arkadaşlar onnarda ama yerleri uzak olduğu için günlük gidemiyorum yada aralıklarla onun için bu cevreden olan arkadaşlar varsa akşamları ve hafta sonnarı olma üzre gezi ve turlar yapalım sahil olsun ormanlık arazı va alanlar olsun şanslıyızki bu yerlere yani dumansız yerlere cok yakınız inş katılımınızı bekliyorum ve umuyorumki bundanda cok iyi dosluklarımız cıkar bu arada tüm islam aleminin kurban bayramını kutlarım salıcakla kalın iyi günler

• Beğen
Tepkiler: dilek karadeniz

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
galiba yok ya bukadar bisiklete binen var kimseyokmu bu cevreden

burakb

Daimi Üye
Tepki
528
@haceli yılmaz

Selam,
Ben ve birkaç arkadaşım var. Akşamları boğaz turu yapıyoruz.
Ben bisikletimi sattığım için yaklaşık 1 aydır binemiyorum ama, Bir hafta içinde bisikletimi alıyorum ve düzenli olarak binmeyi düşünüyorum.

Alır almaz gün ve saat belirleyip çıkabiliriz.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
selamlar inş yeni bisikletinizi alırsınız şimdiden hayırlı olsun diyelim boğaz yada orman farketmez maksat hareket olsun evde oturmaktan iyidir kahve yok kumar yok bisiklet olayı hepsinden iyidir tanıştıma mem oldum inşallah turada cıkarız bu arada ne kadar kalabalık olursa okadar iyi olur onun için başka katılımcılarda bulmalıyız bu cevreden yok mu başka kağıtane cevresinden

burakb

Daimi Üye
Tepki
528
@haceli yılmaz

Seyrantepe ve Gültepe'den birkaç arkadaşımız daha var.
Beşiktaş'tan katılan arkadaşlarımızda var.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
ok ozaman sıkıntı yok hemde baya bize yakınlar bende sanayiden katılcam zaten neyse siz şu bisiklet işini halledinde hayırlısıyla bi tur başlangıcı yapalım artık

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Bende İTÜ'deyim. Borsa yolundan sahile çıkıp turluyorum arada. Bu tarafa gelirseniz beraber çıkabiliriz...

• Beğen
Tepkiler: burakb

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
tabiki kardeşim zaten sahil tarafına o taraftan cıkarız büyük ihtimalle ama önce bi gurubun kaburgasını oluşturalım ondan sonra senide haberdar ederiz katılımın için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Burak AŞIK

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
bu kadarmıyız hala ya ben daha fazladırız diye düşünüyodum ya kış nedeniyle ilgi azaldı yada gercekten fazla kimseler yok neyse ya nasip diyelim

burakb

Daimi Üye
Tepki
528
Selam ben bisikletimi aldım. Pazar günü işlerim erken biterse saat 5-6 gibi İlk turuma çıkacağım.
Gezi güzergahı Beşiktaş-Sarıyer istikameti olacaktır.

Eşlik edecek arkadaşları beklerim.

• Beğen
Tepkiler: Eren Y

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
kardeşim hayırlı olsun yeni bisikletin allah kazasız belasız zevkli günner yaştır inşallah keşke telini alsaydım ama ben yeni geldim sahilden hertaraf yaş yamur camur ozaman bu hafta içi müsaait olduğumuzda bi tur yapalım

gökhan aksoy

Forum Demirbaşı
Tepki
532
habersiz çıktıysan canına okudum burak:)
bu arada haceli bey bana telefonunuzu öm atarsanız turlarımızda sizi de ararız.

@burakb

burakb

Daimi Üye
Tepki
528
@gökhan aksoy

Hahaha :D
Yeni geldim. Ama işten.:mad:
gitmişken bisiklekimin yeni fotolarınıda çektim.:D :D

(link)

• Beğen
Tepkiler: gökhan aksoy

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
selamlar cem kardeşim sende yakın sın bize turlarda sana da bilgi geceriz gökan kardeşim tekrar selamlar tanışamasakta önceden bi ara görüşmüştük formdan tanışmak ümidiyle msn mi yolladım genel olarak msn adresim yilmazhaceli@hotmail.com

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
evet sayımızz hala bi eldeki parmağı gecemedi be yaaa bu kadarmıyız yaniiii

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
GÜLTEPE'li Vural AZAKLI bende burdayım arkadaşlar
MSN=vuralusta@hotmail.com
Facebook=vural azaklı
kaptan VURAL dan selamlar

• Beğen

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@kaptan vural 74

selamlar kardeşim vural kardeş eğer özelden telefonunu yollarsan senide cıkarken haberdar ederiz msn ni ekliyorum gerci hava bi musait olmadı kısmet diyelim ama böyle gidecek değil tabiki kendine iyi bak ya arkadaşlar bukadarmı kağıthane bölgesi

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar hala bukadarmıyız ya ben burak kardeşimi ve tolga kardeşimi bu haftaki belgrat turunda tanımış oldum saolsunar ama eminim bu cevre bukadar değil katılımlarınızı bekliyorum

• Beğen