Set için çeşitli tavsiyeler

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@NEVRES KME

Onu yaparım , yeter ki "ban'lı ceza almayayım"

Scudo

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@halil ibrahim duran

Geçmiş olsun. Sizi o giysilerle görmek isterdim doğrusu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@NEVRES KME

Teşekkür ederim, her seferinde fotoğraf çekineyim diyorum ama unutuyorum. Bir ara unutmaz isem çekineyim atayım :D

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
@halil ibrahim duran

Gecmis olsun, benim de son dususumde dizim epey asinmisti. Henuz gecmedi. Dizlik usenmesem hakikaten yararli birsey.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@verisakeet

Teşekkür ederim.
Walla ben alıştım, üşenmeden giyiyorum. Dün gece unuttum giymeyi :O

Caner Kartalgöz

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Sedona
Öncelikle şunu belirteyim bende merak ediyorum bisiklet üzerinde çekilirseniz çok daha iyi olur bende fullface kullanmak istiyorum fakat terleme-nefes alma konusu düşündürüyor kullandıgınız model nedir memnun musunuz bu konularda.

@halil ibrahim duran

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Caner Kartalgöz

Ağızlık kısmında havalandırma var sanırım.

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
@halil ibrahim duran

Şu ana kadar bir kere sert şekilde düştüm ve sağ diz biraz zedelendi. Merak ettiğim, dizlik pedal çevirirken rahatsız etmiyor mu?

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
@halil ibrahim duran

Ceket,iclik,gozluk,pedli iclik, spd ayakkabi, bluetooth kulaklik, kask, eldiven, paca tokasi diye gidince liste, ustune bir de dizlik ekleyince kesin usenirim :D sizin liste de kabarikmis gerci farkettim :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Caner Kartalgöz

Benim kaskım bu:
http://ecx.images-amazon.com/images/I/71tueM3GVzL._SL1500_.jpg

linki de bu: (link)

Bu arada 29 dolara düşmüş fiyatı, ilgilenenlere tavsiye ederim.

Nefes almada hiçbir problem olmuyor çünkü zaten kaskın önü uzunca ve altı üstü boş; dolayısı ile gayet rahat nefes alınabiliyor. Yapısı da gayet sağlam. Ağırlığı 950 gram kadar. Benim kaskta ayrıca aydınlatma feneri ve kask kamerası da bağlı.

@Ahmet Ayaz

Yok o kadar fazla rahatsız etmiyor. İlk kullandığımda biraz gevşek bırakmıştım, aşağı kayıyordu. sonradan tam diz altına gelen kayışı sıkılaştırınca o sorun da kalmadı.

Caner Kartalgöz

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Sedona
Bilgiler için çok teşekkürler bir arada sizinle birlikte fotografınızı eklerseniz çok seviniriz

Bu aradafiyat konusunda bir yanlışlık mı var yoksa ben mi yanlış gördüm

"Price: $66.31 & FREE Shipping."

29 Dolara düşmemiş su anda Large boyu 66.31 USD ye satışta

@halil ibrahim duran

BF Okuru

Üye
Tepki
2
valla şimdi baktım, hala 28 küsür dolar. Bu arada normalde 120 dolar bu kaskın kampanyasız fiyatı :D

mustafa tabanlı

Aktif Üye
Tepki
192
Sayın Duran,
Her konuda olması gerekeni ve sizce en doğruyu yazmaya , yapmaya özen gösterdiğinizi izliyorum ama bu size yakışmadı. WALLA !
saygılarımla..

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
O değil de beni dövmek isteyen ne çok insan varmış forumda :D Açığımı bulunca saldırdılar hemen :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mustafa tabanlı

"walla" kelimesi benim yazma dilimdeki tek istisnadır. Bilinçli yazılmıştır. Bunun sebebi de ikinci yabancı dilimin arapça olmasıdır.
Dilimizde V harfi daha düz bir dudak yapısı ile söylenirken arapçada V harfi O harfine yakın bir başlangıç ile dudak yapısı büzgün vaziyetle söylenir. Aradaki farktan dolayı öyle yazıyorum.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Denedim gerçekten de "O" harfindeki gibi büzüşüyor dudak :D

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bebek yaşlarda kullanılan 3 tekerlekli bisikletler haricinde 3-4 yaşlarında aslen bisiklete bindiğimi varsayarsak 1996-2010 yılları arasında fire vermeden sürekli bisiklet kullandım ve kask hiç takmadım. O kadar aşırı agresif kullanmama rağmen Allahtan kaza yapmadım. Bu yıllar arasında yaş küçük olduğu için mahallede arkadaşlarla kullandığım bir dönemdi ve herkes bu dönemden geçmiştir ve o dönemlerde kask takan arkadaşımda hiç yoktu. 2010 yılında bisikletimi satmak zorunda kaldım ve hala bisikletsizim. Allah nasip ederse bisiklet alırsam kask düşünüyorum tabii ki.