Sem Çanta ürünleri hakkında kullanıcı deneyimleri

Konu, 'Bisiklet ve Ekipmanları Test Köşesi' kısmında ventiol tarafından paylaşıldı.

1. mariokaldato

mariokaldato The Bike father

Adı:
    Raşit Cumhur Çakın
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @Ömer Murat inde dedigi gbi cok faydali bi inceleme olmus. Tebrik ederim. Omer murattanda kendi deneyimlerini paylasmasini yillardir bekliyoruzda nerdeee neyse :( ben turuma devam edeyim peh
    2017-06-07_11-04-04_HDR.jpg
    2017-06-07_11-10-34_HDR.jpg
    2017-06-07_09-59-34_HDR.jpg

Özcan., Ömer Murat ve murat serbet bunu beğendi.
  2. urkmez39

urkmez39 Aktif Üye

Adı:
    Volkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @murat serbet İçi dolu olduğu zaman iyice gergin de başlarsanız sağa sola hareket etmez. hem sele altından hem de sele borusundan tutturuyorsunuz, gevşek bağlarsanız sallanır ama sallansa bile dengenizi bozmaz.

murat serbet ve mariokaldato bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

robert-forsteman-2010-3-27-9-6-8.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
team-sky-echelon-996.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...