Selle Italia SLR 135 Karbon Raylı Sele -Beyaz-

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Sele Italia 135 beyaz renk karbon raylı selemi aynı selenin farklı bir versiyonunu aldığım için satıyorum. Selenin rayları karbondur ve bu sayede inanılmaz konforludur. Türkiye'de karbon raylı Selle Italia kullanan başka var mı bilmiyorum. Karbon raylar yol titreşimini minimuma indirmektedir. Kullandığım 4 farklı Selle Italia arasında en hafifi ve en konforlusu bu sele idi. Tayt giymeseniz dahi sizi kesinlikle rahatsız etmeyecek konforlu bir seledir. Seleyi 3 ay civarı kullandım. Kenarlarındaki ufak tefek renk kayıplarının haricinde kesinlikle hiçbir sorunu yoktur. Bu renk kayıpları kesinlikle bisikletin düşmesinden kaynaklanmamaktadır,bisiklete binerken kullandığım bol eşofmanın sürtünmesinden kaynaklanmaktadır. Tayt ile binseydim bu renk kayıpları da oluşmazdı. Seleyi orjinal kutusu ve yanında gelen Selle Italia ürün kitapçığı ile teslim edeceğim. Sele hem mtb hem de yol uyumludur.

Fiyat:200TL
Kargo bana ait
Pazarlık yoktur.

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Göker naber? Eğer karbon raylar için kilo sınırı yoksa seleyi alacağım(Şu an 85 kiloyum)

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Erkan merhaba,özel mesajda da belirttiğim gibi karbon raylar vanox ve ti olanlardan daha sağlamlar ve titreşimleri absorbe etme gibi çok büyük bir artıları var. 85kg bu sele için sorun olmaz kesinlikle. Ancak özel mesajda söylemeyi unuttuğum sendeki afc sele borusu karbon raylı selelere uyumlu mudur acaba? İdris Aca'ya onu bir sorarsan çok iyi olur. Sorun olmaz derse sele senindir.

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Göker merhaba,

Bu ilanı tesaüfen gördüm.Erkan AFC ST-TUBE modelini kullanıyor bildiğim kadarıyla.
ST-TUBE modeli ''Carbon Raylı'' Sele'lere uyumludur.Rayların oturduğu yüzey oldukça geniş.(5 mm)

Sadece rayların çapı 8 mm yi geçmemeli.

Selamlar.

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Seleyi bizzat inceledim, gayet konforlu ve estetik. Tavsiye ederim herkese...

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Bu seleler ömürlük ürünlerdir sorunsuz kullanılır ,yerinde gördüm çok temiz ....

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
İdris açıklama için teşekküler.
Sele Erkan arkadaşımıza satılmıştır. AFC sele borusuna oldukça yakıştı SLR sele. Bu akşam taktık,Erkan'ın giant gün geçtikçe güzelleşiyor. Hadi hayırlısı... :)

İlan kapatılabilir.