sele kaplama

yıldızlevent

Daimi Üye
Tepki
43
arkadaslar carbon selemın kelvar kuması yırtıldı bu seleyı kaplama gıbı bır sansım varmı bılgısı olanların yardımını beklıyorum

Scudo
Tepki
3
kaplamak için sprey baliler var kople bastıktan sonra iyi bir deriyi koltuga yapıstırıyorsun altına jel veya elyaf koymayı unutma:):):):)

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
Yaklaşık 10 yıldır kullandığım selemin deri kaplaması bölge bölge yıprandı. Sele değerli bir sele olduğu için de atmaya kıyamıyorum. Sele kaplayan bildiğiniz bir firma ya da usta var mıdır?

Darth_cyclist

Aktif Üye
Tepki
133
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Pino Kyo
oto döşemecilere başvurun hepsi yapmasada biri illa yapar pazarlıkda edin hemen teklifi kabul etmeyin.

• Beğen
Tepkiler: Ƥinokyo
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Pino Kyo Çok iyi gözüküyor, nereye yaptırdıysanız işinin hakkını veren biryermiş.Sakıncası yoksa paylaşın, kendi selesini kaplatmak isteyen vardır belki.
İyi günlerde kullanın..

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
@Ceyhun Özkan Hocam çok teşekkür ederim. Gerçekten de usta işinin ehliyidi. Ustayı işini yaparken izlerken keyif aldım. İşlem sırasında sizler için ustayı videoya almak ya da fotoğrafını çekmek istedim ancak usta yanlış anlar ya da rahatsız olur belki diye çekemedim. Kusura bakmayın artık.
Haklısınız döşeme yapan yerin bilgileri:
Denizli Pamukkale Oto Döşeme: 0 258 371 89 45

• Beğen
Tepkiler: Ceyhun Özkan

Cyclist20

Üye
Tepki
38
Bisiklet
Mosso
@Ceyhun Özkan Hocam çok teşekkür ederim. Gerçekten de usta işinin ehliyidi. Ustayı işini yaparken izlerken keyif aldım. İşlem sırasında sizler için ustayı videoya almak ya da fotoğrafını çekmek istedim ancak usta yanlış anlar ya da rahatsız olur belki diye çekemedim. Kusura bakmayın artık.
Haklısınız döşeme yapan yerin bilgileri:
Denizli Pamukkale Oto Döşeme: 0 258 371 89 45
Hocam kaç paraya yaptırdınız? Ben de Denizli'deyim

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
Hocam kaç paraya yaptırdınız? Ben de Denizli'deyim
Hocam mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Deri tabakayı kendim götürdüğüm için çok cüzi bir bedel istemişlerdi.