Sele Borusu Hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında phrygian tarafından paylaşıldı.

1. phrygian

phrygian Kıdemli Üye

Adı:
    Burak
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhabalar, bir siteden Giant ATX 7 kadro, başka bir siteden ise sele borusu siparişi verdim. Sele borusu az önce elime ulaştı ve 30.9mm olması gerekirken 31.6mm yollamışlar. Hemen değiştirme yoluna gitmeden kadromun gelmesini beklesem 31.6mm borunun bu kadroya uyma ihtimali var mı? zira aradaki fark 1mm'den az ve giant kadrolara sele borusu takılırken hep biraz boşluk kalıyor. Fikri olan belirtirse çok sevinirim.

2. krmtoprak

krmtoprak Sadece Bisiklet!!!

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    SELAM.
    SELE BORUSU KADRONUZA UYMAZ. BEN DE SPECIALIZED MARKA BİSİKLETİME DENEMİŞTİM ANCAK UYMADI. VAKİT KAYBETMEDEN DEĞİŞİM YOLUNA GİDEBİLİRSİNİZ.

phrygian bunu beğendi.
    phrygian

phrygian Kıdemli Üye

Adı:
    Burak
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    anladım, çok teşekkür ediyorum cevabınız için.

İlginizi Çekebilir

7.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
hqdefault.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
upload_2015-11-26_19-21-0.png
Arkadaşlar selam, Benim gibi 50'sine dayanmış olanların dikkat etmesi gereken bir konu var: Kemik erimesi ve kas kütle kaybı. Bu sorun özellikle 40'lı yaşlarda başlayıp, ilerleyen yaşlarda...