Sele borusu aranıyor!

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Hakkem ülkemiz şartlarında inan bana bulunmaz hint kumaşı arıyorsun. Sadece Woodman marka, karbon sele borusu var bu ebatlarda (31,6 x 400 mm). Onun da fiyatı 70 Euro civarlarında. 270 gr kadar ağırlığı var. Sanırım Velespit'te vardı. Aynı parçayı zamanında ben de çok aradım sonra yurt dışından gelen bir akrabama getirtmekte buldum çözümü.
Kolay gelsin...

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
O zaman bende kadroyu değiştirmeliyim. Bisikletin kadrosu bana küçük olduğu için sele borusunun setbacki de fazla olmalı. o boydaki setback'li karbon sele borusu çok dayanmaz ve esner heralde.Kilom 76. Yurtdışı olayına girsem acaba istediğim özelliklerde taş gibi, rijit ve ağır olmayan bişi bulabilir miyim? Thomson gibi markalar bu boylarda yeteri kadar rijit ve güvenilir olabilir mi? acaba

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
Satılık amoeba scud kadro. 15''. 250ytl çıplak kadro. Yada furş, sele, seleborusu, kelepçesi, gidon, gidon boğazı (hepsi amoeba scud) ile birlikte 400ytl. 17inch scud yada 17-18'' iyi bir kadroyla takas yapılabilir. 0532 487 07 47 hakkem@yahoo.com

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
İlanı yanlış yere vermişsiniz :). 2. el kısmını kullanmanızı öneririm.
Diğer yandan Thomson'ın ürünleri oldukça sağlamdır. Masterpiece modeli sele boruları oldukça pahalı olmanın yanında oldukça hafif ve de sağlamlar.
Alternatif olarak Ritchey de olabilir. Daha ucuz olmasının yanında ağırlığı biraz daha yüksek ancak son derece sağlam olacaktır.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Bende 30.9 çapında 400mm lik Karbon ve setback li sele borusu var easton hemde 210 gr gibi baya düşük bir ağırlıkta ama hiç mi hiç esnemiyo 79 kilo ikende esnemiyodu şuan 71 kiloyum şimdi hiç esnemiyo...yani iyi bir sele borusu alırsan Esneme sorunun olmaz yani dert etme...Ayrıca kadron ufak geliyosa bence setback yerine kadronu değiştirmeyi düşünebilirsin daha sağlıklı olabilir...