Sele ayarı hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Batuhanzzz tarafından paylaşıldı.

1. Batuhanzzz

Batuhanzzz Üye

Adı:
    Batuhan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selamın aleyküm arkadaşlar.Bisikletimle dün sabah birazcık uzun yol yapma fırsatım oldu 3-4 saatlik.Selemin aşırı rahatsız oldugunu düşünüyorum.İnternetten sele ayarlarına baktım boyu ve ilerigeri ayarını yaptım fakat selenin ucu yani burun tarafı biraz yukarıda gibi duruyor buda aşağıya sıkıntı veriyor birazcık :) Selenin açısını burun kısmını birazcık aşağıya doğru bakması lazım sanırım.Bunu nasıl yapabilirim bulamadım biraz karışık geldi selenin altı . Güzelce tarif edebilirseniz çok mabule geçer.Teşekkürler

2. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Seleden seleye fark edebiliyor bu ayar. Bir fotoğraf olsa ona göre yönlendirebilirim.

AliÇimen ve M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
    Batuhanzzz

Batuhanzzz Üye

Adı:
    Batuhan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @Serden Us
    Seleyi tamamen söküp ayarları hallettim sağolun

İlginizi Çekebilir

CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
upload_2016-6-24_11-17-2.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...