Sele altı çantaya takılabilecek flaşör

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar biliyorum çok sık konu açıyorum ama şu bisiklet işi sürekli aklımda gece yatarken,sabah kahvaltı yaparken her zaman düşünüyorum artık bıktım şu aksesuarları alıp kurtulmak istiyorum.Şimdi benim bisikletimin kadrosu 20'' bana biraz büyük yani sele borusu 14-15 cm kadar bir şey,sele altı çanta ve flaşör var bende flaşörü yukarı kaldırıp altına çamurluk takacağım,çamurluk takınca flaşörün görünme açısı azalacak ve ben tehlikede olacağım.Aklımda 2 yol var biri sele altı çantaya flaşör bağlama(çantam şu;(link)) diğeri ise sele kelepçesinin altında 1.5 cm lik bir boşluk var oraya çamurluk takmak hangisi daha mantıklı? ve maksimum 20 tl ye kadar arka flaşör önerbilirseniz sevinirim...

Scudo

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
(link)

Bende bundan var. Önerebilirim.
Sele borusuna bağlama aparatı da çıkıyor.

yuzuakyener

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
Salcano
(link)

Çantaya takılanını bilmiyorum ama bu ürün benim ilgimi çekiyor bir süredir. Hem ince hem görünür kılmada etkili.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Kask için flaşörler var.. Onlardan kullanabilirsiniz, hem göz seviyesine daha yakın olduğu için daha çok görünürsünüz...

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Herkese teşekkürler bulduğum zaman alacağım peki çamurluk meselesini ne yapmalıyım?