Sele Altı Çanta Arıyorum. 1.5 - 2 litre hacimli.

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında Fırat Karamanoğulları tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Fırat Karamanoğulları

Fırat Karamanoğulları Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba,

İstanbul içi olması daha mâkbul arkadaşlar. Olmazsa kargo ile de halledebiliriz satış işlemini. Kalite, güven açısından bilindik marka olmasını istiyorum. Hacim olarak ise 1.5 - 2 kg

Aslında şöyle diyeyim; Cüzdan, telefon, yama seti, iç lastik, alyan takımı, plastik levye, zincir anahtarı gibi ufak parçaları taşıyacağım. Yani çantanın küçük olmaması gerekiyor. Fotoğrafları var ise çok iyi olur arkadaşlar.

Teşekkürler. :)

İlginizi Çekebilir

Echelons-.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.