Selamm :)

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında AşkınY. tarafından paylaşıldı.

1. AşkınY.

AşkınY. Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Herkese merhaba adım Aşkın malum yeni üyeyim. :) 4.Levent/İstanbulda oturuyorum uzun süren forum araştırmaları sonunda crs600 aldım işe gidip gelirken hafta sonlarıda orman kaçamaklarıyla kullanırım diye düşünüyorum ve uyguluycamda :) forumunuz çok güzel umarım iyi vakit geçiririz herkese iyi günler :)

2. Turan Babacan

Turan Babacan Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Hoşgeldin güle güle kullan.

3. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Hoşgeldiniz Aşkın Bey. Umarım gönlünüzce vakit geçirirsiniz. Bisikletiniz hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bol pedallı günler de kullanmanızı dilerim.

4. Necdet HAKLI

Necdet HAKLI Üye

Seviye:
    Hoşgeldiniz kazasız pedallamalar, güle güle kullanın. :)

İlginizi Çekebilir

stelvio-pass-hill-climb1.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2016-1-7_21-37-56.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...