Selamlar

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Fethi Uzun tarafından paylaşıldı.

1. Fethi Uzun

Fethi Uzun Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    16 yaşındayım bisiklet sürmeye hevesliydim şu 2-3 ay da daha çok heveslendim ilçedeki turlara katılacağım kask alabilirsem tabi :) birde size sorum olacak bisiklet sürerken çok terliyorum üstüme ne giymeliyim ?

2. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Pamuklu şeylerden uzak durun, sentetik giymeniz lazım. Bisiklet veya futbol formaları gibi, hepsi aynı tip kumaştandır. Bir de yazın açık renk giyerseniz güneş ışınlarını daha az absorbe edeceği için daha serin tutar.

Fethi Uzun

Fethi Uzun Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    teşekkürler

İlginizi Çekebilir

upload_2015-12-21_16-47-34.png
Yarış koşan insanların çok sık kullandığı bir ölçüt vardır: interval sonrası nabzın ne kadar kısa sürede normal seviyeye iniyor? Formunun zirvesinde olanlarda bu sürenin kısa olduğunu biliyoruz....
strava.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...