Selamlar

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Kivanc Yeker tarafından paylaşıldı.

 1. Kivanc Yeker

  Kivanc Yeker Yeni Üye

  Kayıt:
  18 Eylül 2011
  Mesajlar:
  1
  Beğeniler:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Selamlar, İstanbul' dan Kıvanç ben. 27 yaşındayım Ataşehir'de oturmaktayım. Yaklaşık 6 aydır kafamda olan bisiklet macerama geçen hafta aldığım bisiklet ile başlamış oldum. Salcona NG650 Kırmızı Beyaz.

  Alım biraz hızlı oldu sabah kalktım kahvaltı ettim, bayiyi aradım elinizde varmı ? var, nekadar şukadar, bekle geliyorum dedim ve gittimn aldım.
  Yoğun iş hayatım olduğu için ve sürekli kullanamayacağımdan dolayı fiyat/performans sıralamasında iyi olan salcona ng650 aldım. "Kırmızı Beyaz" Yaklaşık 15 senedir bisiklet kullanmıyordum, Suadiye' den aldığım bisiklet ile Bağdat Caddesi üzerinden Fenerbahçe ve Moda yolunu izledim.
  Dönüş Moda - Göztepe arasında oldu. Ertesi gün tekrar Göztepe' den Moda' ya ulaştım. Dönüş ise Moda - Ataşehir arasında oldu. Dönüş yolu için en uygun yolun Moda - Ziverbey - Göztepe - Örnek Mahallesi - Yenişehir Soyak - Ataşehir yolunu izledim. 5"X2 mola verdim yaklaşık 1 saat sürdü.

  Eve geldiğimde bisikletten bir gıcırtı geldiğini duydum ve canım sıkıldı. Önce göbek sandım ama meğer seleden imiş sıktım geçti. Performansını beğendim uzun zaman kullanmama rağmen tümsek, kaldırım ve setlerden atladım ve sorunsuz devam ettim. Ancak eve geldiğim ciddi şekilde üst baldırlarımda ağrı vardı, 3 gün aradan sonra antreman amaçlı Ataşehir turu yaptım.
  Görüşmek üzere.
   

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Energy-Labs-affordable-carbon-clincher-aero-road-bike-wheels01.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...