Selamlar..

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Hasan Hüseyin Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Hasan Hüseyin Aslan

Hasan Hüseyin Aslan Yeni Üye

Merhabalar.. Ben 19 yaşında bir bisiklet tutkunuyum. Bugün kayıt oldum ve gördüm ki bir hayli canlı burası. Tüm Türkiyeden üye var. Ben İstanbul Kağıthane'de oturuyorum . O çevrede oturan ve ara ara sabahları bisiklet sefası yapmak isteyen arkadaşlaradır çağrım(Özellikle bu sadabad cevresi ve eminonude dogru uzanan yolda olanlar varsa çok uygun bisiklet için o kısımlar ama onun dışında da çağlayan şişli tarafında olanlarla da bu sefayı sürebilirz) . İlgilenen mesaj atabilir. Ayrıca bisiklet sporu hakkında daha ciddi, daha sportif çalışma yapmak istiyorum. Bu konuda bilgili bir kişi bana yardımcı olabilirse çok memnun olurum açıkcası. Sağlıcakla kalın...İyi Günler..

İlginizi Çekebilir

strava.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...
07thighs1-articleLarge1.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
2.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...