Sakarya

Tepki
0
Sakarya'dan olan bisikletçiler hadi toplanalım bu arada formunuza yeni üye oldum herkese iyi forumlar sağlıklı günler.

Scudo

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Hoşgeldiniz, iyi dilekleriniz için ayrıca teşekkürler ;) Ancak gelen üyelerimiz "Aramıza yeni katılan üyelerimiz burada Tanışalım" bölümüne atıyor bu tarz mesajları ve daha çok hoşgeldiniz mesajı alabiliyor

T

Tuğrul

Misafir
Ne dememizi bekliyorsunuz?İsminiz belli değil , bulunduğunuz yeri söylememişsiniz , in misiniz ,cinmisiniz yani kendinizle ilgili bilgi vermemişsiniz .Sadece nick inizdeki Mrs yazısından bayan olduğunuzu anlıyoruz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yaş 30'u buldu. Bisiklet aşkım yeniden şahlandı. Yıllardır kataloglara bakar dururdum. En sonunda canlısını almaya karar verdim ve aldım. Şimdilik yalnızlık aletim o benim, aynı ilk gençliğimdeki gibi... Sizlerleyim... İki yıldır Adapazarı'ndayım. Eğer benden bir tane daha varsa lütfen beni bulsun.

Temel KARATAŞ

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Ben istanbula gelınce orasıda aktifliğini kaybetmiş sanırım...:)

Benım memleket sayılır canım mutlaka bırılerı vardır..:rolleyes:

hııııııııı mesela chaarii orlarda olması lazım ..:) sakarya uni..okuyor bu aralar haberleşirsenız gezersınız...istanbula donmedıyse tabi...

saygılar & sevgiler...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Caari nickli üyemiz (Ki aslında kendisi moderatördür :)) Adapazarı'nda okuyor. Konuyu gördüğünde mesaj atacaktır ;)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Temel Bey foruma hoşgeldiniz. Yanlızlığınız umarım en kısa sürede son bulur. Gezilerinizi bekliyoruz.
Sevgiler...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
evet ben adapazarındayım benimde 3 senem bitti okul itibari ile fakat anca yolda binebiliyorum bide biliyorsunurdur camiliden kampüse gidip geliyorum esentepeye ama yalnız zor oluyodu her ne kadar sakarya polis gücüylede rastlaşsakta arada yeni arkadaşlar sevindirici...

bu arada Halilcim nick imde birde h var arada Chaari yani...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Memnun oldum. Ben de işe gidip geliyorum bazen. Bir de akşamları güzergah dışı yapıyorum. Adapazarını pek iyi bilmediğim için nerelere gidip döndüğümü de pek bilmiyorum. Bir hafta sonu Sapanca yapıcam, biraz ciğerler açılsın da...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
ben genelde haftasonları istanbulda biniyorum hafta içide yazdığım gibi kampüse inip çıkıyorum yeni yerleşim merkezlerinden...Bugün de Bolu maratondan sonra Master kategori birincisi Turan Balcı abimizin adapazarında dükkanı olduğunu ve orda antreman yaptığını öğrendim bundan sonra antremanlara onunla çıkabilirim belki adapazarında arazi için yeni parkurlar öğrenirim...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Turan'la tanıştım. Ara sıra uğruyorum. Belki orda denk geliriz. Hatta bu hafta içi ince lastik getirecekti yol için. Bi uğrıycam.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Üzgünüm Çağrı'cım bir dahaki sefer nickini yazarken 2 tane h koyarım ödeşiriz olur mu?

Ahmet Mumcu

Daimi Üye
Tepki
1.073
Adapazarinda bisiklet antrenoru Tuncay Salihoglu var, stadyumda. Iyi bir arkadastir, yol konusunda sana en detayli bilgiyi verir. Eski bir Adapazarli bisikletci olarak benden selam soylersen cok sevinirim. Selamlar.
Mumcu.
New York

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Herkese merhaba.ben Sakarya'dan Atilla.16 yaşındayım.yaklaşık bir ay önce bir whistle aldım.miwok 614,kaskımı da aldım,yavaş yavaş başlıyoruz:)

Tepki
1
Arkadaşlar selam, ben Ankara yaşıyorum. dağ bisikletine bursa'da başladım yaklaşık 15 ay oldu. tanışmak, kaynaşmaktır niyetim. Ankara'daki arkadaşlar ve diğer bölgelerdeki arkadaşlar her türlü gezi teklifine açığım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ya kendine başka başlık açsana,benim başlığımı niye kullanıyosun kardeş:D
şaka yapıyorum bu arada

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
hos geldiniz diyor ve iyi eglenceler diliyorum dikkat edin kasksız girmeyin forma :)