Selam yeniyim ve lütfenn bakın.Lütttttfeeennn

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında thedoctor tarafından paylaşıldı.

?

Ne almam gerektiğini tercihleriniz.Fiyat uygun oalcak.

1. 2. el beone twice (250TL)

oy sayısı 2
    33,3%
  2. Sıfır KHE STYLUS TR de (700TL)

oy sayısı 1
    16,7%
  3. 2. el Mongoose nin ucuz modelini satanı beklemeli.

oy sayısı 1
    16,7%
  4. Salcano Evil-B almalı.

oy sayısı 2
    33,3%
  1. thedoctor

thedoctor Yeni Üye

Seviye:
    Selam ben BMX tede bu sitedede yeniyim yaşım 15,5 istanbulda MTB kullanıcısıydım ama KRON XC2000 imi sattığım için artık değilim.BMX almak için sattım yaklaşık 2 aydır BMX arıorum araştırıorum isterimki en kalitelisini alayım ama dikkatimi çekti, ben BMX e fazla para vermek istemem türkiyedeki tüm bayiiler çok pahalı istiyor ama yabancı sitelere baktığımızdada çok uygun fiyatları görebilioruz.....:mad: Aşşağıdaki siteye mutlaka göz atın birde eminönündeki bikelerin fiyatlarına bakın aradaki farkın TL olarak 250 ve 250 yi aştığınıda göreceksiniz.Ben KHE Stylus alacaktım bir BMX e 700 lira vermek çok kaçtı bana aşşağıdaki linki buldum ve Mongoose Motivator 2009 un bana uygun olduğunu gördüm, veya buna benzer bikesi olupda uygun veren arkadaş eklesin melodic_formen@hotmail.com

http://www.cyclestore.co.uk/BMX_bikes

2. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:
    eger herhangi bi fikir sormayıpta ikinci el bisiklet vb. şeyler arıyorsanız.bunları ''ARANIYOR'' kısmında dile getiriniz.

thedoctor

thedoctor Yeni Üye

Seviye:
    Yok herhangi bişey aramıyorum fikir soruorum.

4. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:
    mesajınızın içeriğinde anketten başka fikirle ilgili hiçbirşey göremiyorum. elinde olan ulaşsın demişsiniz açık açık hatta.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-15-13.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...