selam arkadaşlar"

nbaboy55

Aktif Üye
Tepki
29
arkadaşlar biraz konu uzun olabilir ama ben yardım almak istiyorum.
avatarda duran bisikletimi parçaladım parça falan değiştirdim. hepsi parçalı durumda. yeni parçalar falan aldım ve bunları toplamam lazım. toplayacak arkadaşım var fakat ben şimdiden öğrenmek istiyorum :) ne biliyorsanız ruble den tutun da ön aktarıcı disk takımı arka fren takma ws.. bunlar hakkında resimli anlatımlarınız varsa paylaşmanızı isterim teşekkürler...

Scudo

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
öncelikle yeni donanımlarınız hayırlı olsub, güle güle kullanın. osrunuza gelince neredeyse aradığınız tüm anlatımlar forumda mevcut diye biliyorum, en azından ben hangi konuda bilgi arasam resimli olarak bulabildim şimdiye kadar, biraz araştırmanız gerek sanırım.. kolay gelsin.

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben deniyerek öğrendim öğrenirken bir çok parça haşat oldu :D ama sonuçta şimdi biliyorum nasıl takılıcaklarını sanada öyle öğrenmeni tavsiye ederim.

nbaboy55

Aktif Üye
Tepki
29
ben en güzeli bilen arkadaşımla birlikte bakarak öğrenim bi daha haşat etmeye gerek yok :) ;)

Ahmet Turan BABACAN

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Colnago
Öncelikle yapman gereken detaylı bir tamir seti alman, Pedal çektirmesinden ruble anahtarına kadar herşey olmalı içinde.. Elinde gerekli alet edavat yokken işe başlama bence.. Yoksa hem malzemelerine yazık olur hem de emeğine...

nbaboy55

Aktif Üye
Tepki
29
çok haklısın kardeşim ben de seninle aynı fikirdeyim böyle düşünüyorum. doğrusu bu.