SEKA Park' ta Yine Güvenlikçi Olayı

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Baki Berk Kayalar tarafından paylaşıldı.

 1. Baki Berk Kayalar

  Baki Berk Kayalar Onursal Üye

  Kayıt:
  7 Ocak 2007
  Mesajlar:
  1.591
  Beğeniler:
  1.308
  Şehir:
  TCDD 1. Bölge - İzmit
  Seviye:
  Seka Park’taki Bisiklet Yolu İşgal Edilmesin

  İzmitli Baki Berk Kayalar, İzmitli çok duyarlı bir genç. Ayrıca tam bir bisiklet tutkunu. Her yere bisikleti ile gidip gelir. Seka Park alanındaki bisiklet yolunu kullanmayı da çok seviyor. Geçen gün, Seka Park alanındaki bisiklet yolunda dolaşırken, bu yolu işgal eden bir minibüs görmüş. Seka Park’taki güvenlik elemanlarını uyararak, bisiklet yolu üzerindeki minibüsün çekilmesini istemiş. Berk Kayalar, “Çok haklı bir talepte bulundum. Ama minibüsçünün hakaretleri ile karşılaştım. Seka Park alanındaki güvenlik elemanlarının, bisiklet yolunun korunması, bu yol üzerinde araç parkına izin verilmemesi konusunda uyarılması gerekiyor. İzmit’te bisikletle güvenlik içinde gezilecek zaten başka yer de bulunmuyor” dedi.

  http://www.ozgurkocaeli.com.tr/news.php?id=17957&t=Seka+Park’taki+Bisiklet+Yolu+İşgal+Edilmesin

  Cumartesi günü öğleden sonra bisikletime kavuşayım ve hazır turlamışken SEKA Parka uğrayım dedim. Çok ama çok değerli park güvenlikçileriyle hemen her zaman olduğu gibi takıştım. Eve gider gitmez tanıdık yerel gazeteye hemen mesaj atıp "yeter valla" dedim. Bu sorunu kökten nasıl halledeceğim bilemiyorum.
   
 2. Firochromis

  Firochromis Kıdemli Üye

  Kayıt:
  21 Ekim 2006
  Mesajlar:
  352
  Beğeniler:
  275
  Şehir:
  Bolu
  Adı:
  Fırat Çıngı
  Bisiklet:
  Diğer
  Seviye:
  Forum yönetimi nasıl karşılar bilmiyorum ama buraya ilgili yerlerin telefon numaraları ve diğer iletişim bilgileri yazılsa ve bisiklet dostları bu konudaki görüşlerini gerekli yerlere iletse nasıl olur?

  Türkiye'de zaten az olan (pardon olmayan) "bisiklet yolu" kavramını savunmalıyız.