Şehir-tur bisikleti için öneri istiyorum

Tepki
9
Bisiklet
Giant
Herkese merhabalar. Konya'da yaşıyorum. Ise gidip gelmek ve sonrasında da turlara katılabilmek için şehir-tur bisikleti almak istiyorum. Bütçe 1500 tl. Is ile ev arası mesafe 10 km ve düzgün asfalt yol. Bu fiyata alabileceğim en iyi bisiklet nedir? Tavsiyeleriniz için simdiden teşekkürler...

Scudo

Uzbay YELCE

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
Giant
Valla 3 aydır falan araştırıyorum ben haziranın başında Giant Escape 2 alacağım muhtemelen.. Bir bak araştır istersen..

Tepki
9
Bisiklet
Giant
Aslında 3 modele yogunlastim scott sub 40, trek fx 7.2 ve merida speeder t2. Ama ona da bakayım. Cok tesekkurler.

Tepki
10
Bisiklet
Trek
Osman bey merhaba.Trek 7.3fx sahibiyim çok memnunum,alivio-acera vites grubu bontrager nebula 700-32c lastikleri trek garantili kadrosuyla çok akıcı bir şehir ve tur bisikleti.Bakım yaptırırken hollandalı bir turist hollandadan istanbula bu modelle gelmişti bakımı yapıldı ve rotasını sorduğumuzda çin,uzakdoğu asya diye yanıtladı banada çok iyi bir tercih yaptığımı söylemesi beni sevindirdi, açıkçası düşünmeden alın bence saygılarla.

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
(link) bunun uygun olabileceğini düşünüyorum. Ama bütçenizi aşıyor

Tepki
9
Bisiklet
Giant
Tamer bey çok sağolun. Zaten trek ve scott arasında kaldım. Fx 7.2 ve sub 40 düşünüyordum. Galiba 7.3 veya sub 30 olacak. Biraz butcemi aşıyor ama yapacak birşey yok. Deneyip en çok içime sinen modeli alcam. Yorum ve katkilariniz için çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: tamer bozkurt
Tepki
45
Bisiklet
Merida
Merida crossway 100 kullanıyorum.Bütçeyi biraz daha zorlayabilirseniz pişman olmayacağınız bir seçim yapmış olursunuz.Selamlar.

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
TREK 7,3 :)
Gerçi sen güzel modeller bulmuşsun :)

tahirkaya

Daimi Üye
Tepki
148
Bisiklet
Scott
Scott Sportster 40 kullanıyorum. Memnunum ve öneririm :)

Tepki
9
Bisiklet
Giant
Tesekkurler. Fuji absolute 1.5 hakkindaki dusunceleriniz nedir? Dpnanim olarak 7.3 ten ustun ve daha ucuz????

Tepki
9
Bisiklet
Giant
Tekrar merhabalar. Altı aydır yurt disindaydim. 2 saat kadar önce scott sub 20 veya trek fx 7.4 almak için gittim. Bisikletci arkadaşın öneri ve yönlendirmeleriyle giant escape 1 aldım. Vites kolları ve arka degistirici deore olarak yükseltecek. Yarin teslim alınca resimleri yüklerim :)

Tepki
68
Bisiklet
Merida
eyvah eyvah ben harika bir ghost cross 5100 48cm kadro bisiklet veriyorum takas ilanında bulabilirsiniz 2014 model.. foruma iyice baksanıza arkadaşlar :))

• Beğen
Tepkiler: Osman Saygın
Tepki
1.320
İsim
MUSA
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Öncelikle hayırlı olsun. Her şey iyi güzel de, o mtb çamurluk hiç gitmemiş inanın. :kötü:

• Beğen
Tepki
71
Bisiklet
Orbea
Öncelikle hayırlı olsun:) bende iki yıldır Giant Escape 1 kullanıyorum çokta memnunum. Aktarıcı sram x4 benimkinde,daha hiç bir sorun yaşamadım. Sadece fren bacaklarını deore olarak değiştirdim. Ayrıca üzerinde gelen lastikler patlak korumalı,2 yıldır hiç patlak yaşamadım ancak kullanıma bağlı olarak yüzeyleri aşındı bu yüzden,Schwalbe marathon greenguard lastiklerle değiştireceğim.

Kazasız belasız bol pedallı günler dilerim:)

• Beğen