Şehir-Tur bisiklet önerisi

Tepki
0
selam arkadaşlar şehir tur bisiklet arıyorum 1500 tl kadar bi btçem var amacım işe gidip gelmek tatil günlerimdede istanbulu turlamak işin teknik,parça kısmından hiç anlamıyorum daha önce trek 7.3 fx karar kılmıştım ama treklerin fiyatının donanımına göre biraz uçuk oldugunu söylediler ve yeni arayışa geçtim eğer yine bulamazsam mecburen trek alıcam

scott sub 30
trek 7.3fx

şekil olarak aradıgım bisiklet bu ama işin teknik kısmını bilmediğimden hangisi fiyat-donanım açısından daha iyi bilmiyorum veya bu tarz başka ne bisikletler önerebilirsiniz teşekkürler

Scudo

erdomsuper

Aktif Üye
Tepki
75
benim scott p5 im var.ve gayet menunum.1000 tl ye full donanımı ile(çamurluk,ayaklığı,bagajı) geçen ekim aldım.gerçi niyetim geotech almaktı ama boyum 1.87 olduğu için Geotech ler bana küçük geldi.eğer boyun 1.80 inin altı ise çok para harcamana gerek yok.git 700/800 e geotech life al.ama ille marka alacam diyorsan veya boyun 1.80 den büyükse benim sana önerim SCOTT olur.
SELAMLAR..

• Beğen
Tepkiler: Kaan Kocabas
Tepki
27
Fiyat performans olarak yüksek olan Whistle Guipago'ya bakabilirsiniz.
Specialized Sirrus Sport var bende bütçenize uygun gözüküyor, kadrosu harikadır.Yerli olarak Sedona 321 var.
Trek FX3 alıp memnun kalmayan pek duymadım.

Kolay gelsin size :)

• Beğen

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
ağırlıkları, fiyatları, kullanım alanları birbirine yakın diye biliyorum ama tam olarak donanım listesini ve fiyatlarını buraya kopyalayabilirseniz yorum yapmak kolay olur.

• Beğen

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Sedona 321 veya carraro 915 tavsiye ederim.
Daha uygun fiyatlı derseniz salcano 24 vr de her türlü işinizi görür. Trekler scottlar bence çok pahalı.
(link)

• Beğen
Tepki
66
Specialized Sirrus Elite kullanmaktayım ve gerçekten donanımıyla, sürüşüyle keyifli bir bisiklet. Sirrus Sport da aynı kadroya sahip. Tavsiye ederim. Yalnız alırken 28c lastikleri 32c lerle (veya üstü) değiştirmeni öneririm. Bu şekilde daha konforlu bir sürüş elde edebilirsin.

ahmet öz

Üye
Tepki
41
Bisiklet
Sedona
Bu kadar bütçe ayırmışken ben de specialized sirrus elite almanı öneririm. Bu fiyata alınabilecek en iyi bisiklet.