şehir içi kullanıma uygun bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mehmet Ç. tarafından paylaşıldı.

Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Carraro CRS 600, Kron XC 500, Mosso Acr 101 ve Astro 240srv elendi seçimi kazanan Astro 270Sv sipariş edildi.

geldiğinde fotoğraflarını da paylaşabilirim duruma göre :)

2. Recepcal

Recepcal Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano al Astro olur efes olur.. Ben fazla bütçe ayırmadım nova 26 v aldım canavar gibi kullanıyorum Ağır gelebilir biraz Ama bana hafif geldi Yorumlarda genelde ağır diyolar.. vitesleri frenler felan çok memnunun çift amortisörlü ondan ağır .. Beşiktaşa işe gidip geliyorum.. Aksesuara yatırım yapıcam daha çok Uzun turada çıkarım onunla.. Ama sele değiştirmek şart :D hepsinde :D:D

Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    jel takviyeli filan denmiş bunun selesi için, yeterli olmaz mı?

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
upload_2016-10-20_14-40-16.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...