Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

şehir içi kullanıma uygun bisiklet

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde Mehmet Ç. tarafından 1 Ağustos 2013 tarihinde paylaşıldı.

Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Carraro CRS 600, Kron XC 500, Mosso Acr 101 ve Astro 240srv elendi seçimi kazanan Astro 270Sv sipariş edildi.

geldiğinde fotoğraflarını da paylaşabilirim duruma göre :)

2. Recepcal

Recepcal Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano al Astro olur efes olur.. Ben fazla bütçe ayırmadım nova 26 v aldım canavar gibi kullanıyorum Ağır gelebilir biraz Ama bana hafif geldi Yorumlarda genelde ağır diyolar.. vitesleri frenler felan çok memnunun çift amortisörlü ondan ağır .. Beşiktaşa işe gidip geliyorum.. Aksesuara yatırım yapıcam daha çok Uzun turada çıkarım onunla.. Ama sele değiştirmek şart :D hepsinde :D:D

Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    jel takviyeli filan denmiş bunun selesi için, yeterli olmaz mı?

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_14-58-32.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
IMG_20150520_231856.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
ONECOL.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...