İptal Edildi Şehir içi kullanacağım bisiklet arıyorum.

rikac

Üye
Tepki
0
Merhaba ,

Şehir içinde kullanabileceğim ( Bisikletten hiç anlamam ama bildiğim şey çıkacağım yokuşların çok olduğu bu nedenle çok hafif ama oldukça sağlam ve pratik kullanabileceğim ekonomik, bütcem ancak UCUZ a müsaittir.tahmini 100-500 YTL arası) bisiklet arıyorum.

Vereceğiniz bilgiler de benim için çok önemlidir.

Mail adresim erdogancakir@yahoo.com dur.

Yardımlarınız bilgi ve teklifleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Çok moralinizi bozmak istemem ama istediğiniz özelliklere sahip bisikletler için ( ikinci el olarak ) minumum 500 YTL civarında bir bütçe ayırmanız lazım diye düşünüyorum.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Bu konuda yardımcı olmaya calışıcam bu fıyat aralıklarında behcet bey in soyledıgı gıbı gercekten yol bisikletı bulmak zor..Alternatıf yok mu dur vardır elbette bır kac altarnatıften bahsetmek ısterım..

Yol bisikleti olarak DRAG,CORRATEC,CANNONDALE,TREK modelleri arasında seçim olabılır...

Drag Blade modelı sızın fıyat aralıgına uygun, 28 jant,sıze olarak s-m-l olarak bulunur,14 vites ,aktarıcılar shımano dur fıyat olarak 329 euro ya takebul edıyor...

Corratec ve cannondale düşünürsenız 1000 euro başlangıc fıyat olarak başlarsınız, bu grub bıraz profesyonel anlamda ust sevıyelerı zorlar 4000 euro kadar cıkar fıyat olarak..

Trek 7.1 fx modeli Olabilir başka alternatıf olarak 21 vites.shimano acera grubu,fıyat aralıgı 420 euro,7200 fx ve 7.5 fx modellerı mevcuttur yol bısıkletı olarak..

Başka bir alternatıf olarak Delta race cro moly modelı var fıyat olarak uygun dur 250 euro cıvarında,28 jant ,14 vites,shimano aktarıcılar..standart olarak parca gurubu nu alloy marka kullanmıştır...

Baska alternatıflar bulabılırsem yayınlarım saygılar kolay gelsın..

yavasyavas

Üye
Tepki
0
Merhaba ,
Henuz bu siteye yeni üye oldum.Fakat oldukça beğendim çünkü hareketli oldukça.Bisikletimi isteyen arkadaşa satabilirim Bianchim var esktradan ön amortisör takıldı,selesi değişti.Gıcır Gıcır Bostancı,Pendik yapıyorum oda yazın ayda 2 kere falan.Geçen sene aldım.Kadrosu hafif bir bisiklet almak için satacağım.Ama bisikletimi alan gerçekten memnun kalır,çok sağlam.Fiyatını uygun vereceğim.Telefonum 0535 493 06 06-E-mail:cmurattekin@hotmail.com

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167

Resim,ozellıkler ve model...

Ekleme ve yazıya dokersenız saglıklı olur.

kolay gelsın..

cenkgultekin

TREK MADONE SLR 7
Tepki
93
İsim
Dr. Cenk Gültekin
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
dostum bende bir adet ATALA bisiklet var mor ancak frenleri shimano V-Brake vitesleri ise shimano Altus yani seni yolsa çok rahat idare eder canavar bişi lastikler yol Kenda bence sana uyar 140YTL'ye veririm kazasız belasız
Al-Kullan halinde....
cep:5333774373

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Önder yazmış:

"Başka bir alternatıf olarak Delta race cro moly modelı var fıyat olarak uygun dur 250 euro cıvarında,28 jant ,14 vites,shimano aktarıcılar..standart olarak parca gurubu nu alloy marka kullanmıştır..."

Merhaba, ben de konuyu açan arkadaşın durumundayım, bahsettiğiniz bisikleti görebileceğimiz, mümkünse İstanbul-Anadolu yakasında bir yer önerir misiniz?

cellad

Üye
Tepki
3
arkadaşım ben de şehir içi kullanmak için ucuza bisiklet arıyordum.bisan thinline aldım bisan.com.tr den bakabilirsin.özelliklerinin iyi olup olmadığı konusunda pek yorum yapamicam diğerlerini pek araştırmamıştım.240 ytl den başlıyo.bi bakarsın.kolay gelsin

Ozan Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
93
bende var bianchi dockers satim sana 200 ytl leye bu msn nem kaydet ordan resimlerini gösterim