Şehir içi bisiklet

selim60

Üye
Tepki
0
İsim
selim
İyi forumlar . Dün evdeki kondüsyon bisikletiyle ufak bi antreman yaptıktan sonra gerçek bi bisiklet almanın zamanı geldi diye düşündüm . Bisikletle profesyonel olarak ilgilenmeyi düşünmüyorum amacım şehir içinde hem spor yapıp hem de sıcak günlerde ufak tür atmak . Bazı kaygılarım var sadece boy ve kilo olarak iri yapılı biriyim 1.86 boy 95 kg . Hafif yokuşlarda zorlanmayacağım beni kaldırabilecek bi bisiklet bulmaya çalışıyorum ancak bütçem kısıtlı 250 civarı :( ikinci el de olabilir bi bisiklet alıcam önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkürler :)

Scudo

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
benim kadar olamazsınız :D bisiklet müthiş oluyor :D sizden çok çok ağırım

selim60

Üye
Tepki
0
İsim
selim
Biraz da bu ağırlığı gidermek amacım söze faydası oldu mu bisikletin :D

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
ben alalı yaklaşık 2 hafta oldu hem her gün 10 15 km kullandık ve 2 kg verdim valla ayrı bir sevdim görünce sizde keyif alacağınızdan eminim sadece doğru bisikleti alın ölçülerinize göre şimdiden hayırlı olsun

selim60

Üye
Tepki
0
İsim
selim
Teşekkürler umarım amacınıza en yakın zamanda ulaşırsınız biz de alabilsek bi bisikleti hemen başlıycaz :) bi sorum olacak acaba yokuş ta sorun oluyo mu çıkarken :D

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
selim bey ben 130 kg biri olarak sorun olmuyor desem yalan olur :D daha uzman olan diğer arkadaşlar da cevap verirler ama ben yeni olduğumdan, mesela dün akşam sırf rampalı yollara sürdüm bi sıkıntı yaşamadım ( 2 haftadan sonra ) düşük viteslerde kondisyona bakar sanırım birazda :) işin tüm stresini alıyor :D

selim60

Üye
Tepki
0
İsim
selim
Teşekkürler ilgilendiğiniz için bu hafta içinde bir bisiklet satın alacağım gibi görünüyor :D heveslendim baya :D iyi forumlar :)

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman aldığınızda resimleri eklersiniz artık :)