şehir gezi bisikleti

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Batuhan Mentese tarafından paylaşıldı.

1. Batuhan Mentese

Batuhan Mentese Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar şehir gezi bisikletleri şehiriçi 30 40 km de tekerleklerin ince olusu gibi nedenlerden dolayı konforsuz mudur? Yani şehiriçi kısa turlarda konforlu mudur?

2. can coskun

can coskun Üye

Seviye:
    İlk bisikletim sehir gezi bisikletiydi
    Lastikleri ince olmasina ragmen hicbir sorun yasamadim..dag bisikletlerinden sonra bence kesinlikle sehir bisikletleri daha kullanisli gelecektir sehir turlari icin...

3. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Asıl konforlu olanlar şehir-tur bisikletleri zaten. MTB ile uzun yolculuk eziyet olur.

İlginizi Çekebilir

ONECOL.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
pic4-depo5percent-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...