şehir bisikleti

BF Okuru

Üye
Tepki
2
merhabalar;
bir şehir bisikleti almaya karar verdiğimde burada sizlere danışmıştım ve sedona 311 e karar vermiştim.
ama bunca zaman hala sedonaların çıkmaması,vade farkının fiiyatı çok yükseltmesi ve acaba yanlış yapıyor muyum düşüncesi,beni bir daha konu açmaya itti.

şehir içinde ulaşım ve gezi amaçlı,vade farkıyla birlikte max 700 liraya önerebileceklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Giant CRS 4.0 - 330 euro
Trek FX 7.0 - 340 euro
ve Sedona 311 - 410 dolar

bu üçü arasında kaldım.esasında sedonaydı ilk tercihim,fakat yukarda da belirttigim gibi tekrar bir araştırdım.

siz hangisini tercih ederdiniz?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
biri yardımcı olursa çok sevinirim.
keza forumu aradım,1 aydır arıyorum.birşey yazsaydı,açmazdım bu konuyu.

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
Geotech lıfe acera , Geotech lıfe delux aceraDelta nın sattığı her iki bisiklette sizin aradığınız özelliklere sahipmiş gibi duruyor. ama bizzat yakından bakın bence. aslında rakamı yukarı çekebilllirseniz çok daha fazla alternetif olacak. merida, specializet, scott, trek in modelleri genelde 400 Eur üzerinden başlıyor.

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Dostum, ben sana şunu al bunu al felan demiyeceğim ama benim kullandığım Trek 7.2 FX'inden çok memnun kaldığım için sana da önerim Trek olacak. Kadronun ömür boyu olması da artısı. Şehir içi için biçilmiş kaftan. Aşağı linkteki geziden inceliyebilirsin benim eski Trek'i.

(link)

Tepki
159
Marin Bikes California City Bike modellerini öneririm. Bütçenizi biraz aşmış olsanız bile ömür boyu garantili kadrolu ve konfor, kalite ve komponent seçimi olarak çok üst düzey bir bisiklete sahip olmuş olacaksınız.

Marin Bikes City bisikletleri: (link)