Aranıyor Şehir bisikleti

Konu, 'Aranıyor...' kısmında mzerenoglu tarafından paylaşıldı.

1. mzerenoglu

mzerenoglu 53..

Adı:
    mehmet
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    48-53 arası kadro boylu TEMIZ şehir bisikleti arıyorum. Maksimum 500 tl bütçem var, üstünde aksesuar OLMASINA gerek yok :) eğer 500 tl ye güzel temiz bişe bulamazsam Sıfır salcano city fun 60 almayı düşünüyorum.

2. emirdemir

emirdemir Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    city fun 60 ı kaça almayı düşünüyorsunuz ?

Elimde sıfır var :) kuzenime boyu büyük diye süremiyor :) evde bekliyor öyle asfalta en fazla 2 kez çıkmıştır :)

mzerenoglu

mzerenoglu 53..

Adı:
    mehmet
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @emirdemir34 hocam ölü fiyatcı olmayı sevmem, sahibinden de çok temiz 400-500 lira arası city fun 60 lar var, 0 ı da 580 lira taksitli hali. Ürünün temizliğine göre 400-450 lira arasında almayı düşünüyorum 2.el

4. emirdemir

emirdemir Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisikletin tam olarak kadro boyunu öğreneyim tekrardan buradan yazıcam @mzerenoglu

İlginizi Çekebilir

team-sky-echelon-996.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
IMG_20150520_232010.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...