Şehir bisikleti yardım.

Tepki
0
Arkadaşlar merhabalar,

Günlerdir forumları araştırıyorum, bisiklet konusunda ne istediğimi bilen biri oldum en azından ama yardımınız gerekiyor. Öğrenciyiz sonuçta, belli bir gelir yok o yüzden iyi bir seçim yapmam gerekiyor.

bütçem 600 diye ayırdım. Şehir içinde kullanacağım, üniversiteye gidip geliyorum, amartisör, hidrolik fren ihtiyacım yok, bunlara artı para verecek durumda değilim ihtiyacımda yok zaten, ama sürüş keyfimden de geri kalmak istemiyorum. Aliminyum kadro, hafif bir bisiklet önerebilecek arkadaş var mıdır?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Fitness tarzı bisikletler işini görücektir ama o bütçe aralığında bulman zor.
2. el bakarsan daha iyi olur.

Tepki
0
@Hakan Can Onrat

teşekkür ederim, salcano city fun 60 hakkında ne düşünüyorsunuz? (link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@gokhankoyuncu

O fiyata kuşkusuz daha iyisi yoktur.
Hafifletmek istersen maşasını değiştirebilirsin biri 60 liraya kron aliminyum maşa satıyordu

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
dostum hepsiburada da kampanyalar oluyor arada. şuan varmı bilmiyorum. orada bütçeninde altında istediğin bisikleti bulursun bence. ben salcano city sport türevi claudbutler aldım memnunum

Tepki
0
çok saol cevaplar için bir tanede carraro buldum buna da bakabilir misin? 450 diyor (link) @Hakan Can Onrat

@Hamit E.
evet daha iki gün önce tam istediğim gibi bir bisikleti kaçırdım, 450 liraydı oda salcano city sport, şimdi işte üstte verdiğim link carraro var birde salcano city fun 60

pardon salcano city sport 70 olacak o

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
çok bilmişlik yapmayayım ben bu işin çok başındayım ancak bu bütçelere aşağı yukarı alınacak bisiklet aynı. çünkü hepsinde aynı bileşenler var. kadro boyları açıları vb de genel kullanıma uyacak ortalama ölçülerde şeyler olacağı için seni rahatsız edecek çok birşey çıkacağını sanmam. bence gözüne ve bütçene hangisi hoş gelirse onu al. hepsiburada da bence yeni kampanya olur. aceleci davranma. ben aceleci davranıp bayan kadro bisiklet aldım. memnunmuyum memnunum ancak ben aldıktan sonra aynı fiyata salcano erkek kadro kampanyadaydı :D

Tunakan Önen

Forum Bağımlısı
Tepki
273
Bisiklet
Salcano
Salcano City Sport Serisinden Şaşamayacaksın Aerodinamik falan müthiş bir bisiklet fiyatıda tam sana uygun.

Tepki
0
@Tunakan Önen

Salcano city sport 30 750 ye veriyor çocuk 2.el ama başka şehirde, garantisi var diyor ama nasıl güvenebilirim?