Şehir Bisikleti [SSE-Escape 0-Absolute 1.4]

EmreDenizz

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar bisikletimin çalınması üzerine 2 hafta boşluktan sonra çok sık sorulan bu soruyu tekrar soruyorum 3 bisikletten birini düşünüyorum ;

SSE en çok aklıma yatan agresif ve çevikliği yüzünden ama diğer iki bisiklette hem kadro hemde donanım olarak aklımı çeliyor ve bisiklette bulmak istediklerim atık ve çevik olması buna göre bir değerlendirmede hangisi üstün gelir

Ve son olarak yaşadığım yerin sahili ve sokaklar arnavut kaldırım karbon maşada etkisi nasıl olur geri kalan her yer düzlük

yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Hepsi birbirinden güzel modeller. Aldığınızda keşke diğerini alsaydım diyeceğinizi sanmıyorum herhangi biri için. SSE en çok satılanı haliyle. Donanım olarak diğerleriyle dağlar yok aralarında tabi. Ben hafifliğinden ötürü Absolute 1.4 derim. :) Kanımca en yakışıklısı da Absolute içlerinde.

Tepki
18
1 hafta once sse aldim 0 kondisyonum olmasina ragmen en ufak atakta bisiklet ucuyor sanki. Karbon masada darbe emici parca var ve gercekten ise yariyor belli hizda hic titresim yok. Bu arada diger bisikletler hakkinda yorum yapamayacagim.