Şehir Bisikleti Sınırlı Bütçe Tavsiye :(

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında onur güneş tarafından paylaşıldı.

1. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Evet cubeyi aldık doymadık bide şehir alalım diyorum :) neyse şaka bir yana benim arkadaş benim biiskletin buyusune kapıldı oda bi tane şimdi almak istiyor(sayımız artıyor :D)
    şöyle güzel bir arkadaşıda yormayacak bir bisiklet istiyoruz biraz kiloda var hem onları eritmek hemde spor haftasonları sahilde dolaşmalık alemlere akmalık :D düşük bütçeli giriş seviyesi fazla ağır olmayan makina arıyoruz ilk aklıma gelenler sedona,salcano,kron geldi yabancı markaya gerek yok bütçe sınırlı
    Maksimum Bütçe:500-550

Tavsiyesi olan lütfen fikirlerini esirgemesin teşekürler :)

MehmetAliB. bunu beğendi.
  2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Seviye:
    500-550 liraya Salcano city sport modellerine baksın arkadaşın gezin. :)

onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende ona baktım salcano cit sport 70 e bide sedona 300 sport a nakitte indirim maksimum kaç olur sizce

4. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Seviye:
    Satıcıya ve sizin pazarlıkçı ruhunuza göre değişebilir. :) Salcano'da çok rahat yaparlar en az %10-15

Berke bunu beğendi.
  5. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    Kron Tourer çok iyi şehir-tur bisikleti ona da bakın.
    İstanbul'da oturduğunuza göre 2. el alma şansınız yüksek. Şöyle temizinden bir tane buldunuz mu tamamdır.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-8-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
increase-average-cycling-speed-3.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....