Şehir Bisikleti Seçimi.

korayaydin

Üye
Tepki
1
Selam arkadaşlar,bir iki haftadır üye olmadan forumdaki konuları takip etmekteyim.
Foruma üye olmamdaki öncelikli neden kendime uygun bir bisiklet seçmeye çalışmamdı.
Kısmet olur da bir seçim yapar ve bisikletimi alabilrisem,daha aktif olmaya çalışacağım.
bu açılış konuşmamdan sonra siz üyelere bir sorum olacak.

İki hafta araştırmalarım sonucunda 3 bisiklette karar kıldım.Bunlar ;

TREK FX 7.3 (link)
CARRARO 915R (link)
SİRRUS SPORT. (link)

Lakin araştırmalarım sonucu, fx3 ün piyasada kalmadığını ve carraro nun da eylül gibi geleceğini öğrendiğimden dolayı,muhtemelen bu hafta sonu sirrus alacağım.
Bu 3 bisikleti düşünmemdeki asıl amaç da uzun süre kullanıma uygun olması ve ileriki yıllarda yapabileceğim değişiklikler ile upgrade(yükseltme) imkanı vermesi.

bu üç bisiklet arasında en uygunu Sirrus mudur?
diğer iki tanesini beklemeye değer mi.
şimdiden çok teşekkür ederim.

Scudo

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Sirrus sport kullanıcısıyım, şu konularda baya bir yazıp çizmiştim, bakarsanız faydası olacaktır umarım:)

(link)

(link)

(link)

korayaydin

Üye
Tepki
1
Çok teşekkürler arkadaşım,bu yazılanları okuduktan sonra trek ve carraro yanına SİRRUS SPORT koydum zaten,çok açıklayıcı olmuş yazılanlar.
mühtemelen SİRRUS SPORT alacağım.
Hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: binRR

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Bir özet yapacak olursak sirrus sport kadro kalitesi belli vede gelişmeye açık bir bisiklet, ben çok abartmadan yükselttim donanımını, benim ihtiyaçlarımı karşılıyor şu an, tek eksiğim kilitli pedal ve ayakkabısı, performansa etkisi çok büyük;) birde keyfekeder rulmanlı tip hub var aklımda o kadar:)

Hayırlısı olsun diyelim şimdiden, zaten seçenekleriniz de iyi, carraroyu bilmiyorum ama trek 7,3 de güzel seçim, inşallah herşey istediğiniz gibi gelişir:)