şehir bisikleti seçimi

E. Köksal

Üye
Tepki
0
Uzun zamandır bir şehir bisikleti almayı düşünüyorum internetten satın almak istemedim en yakın bisikletçi de bana bu bisikleti önerdi

(link)

bu fiayata değecek bir ürün müdür? Daha makul bir önerisi olan var mı :) teşekkür ederim

Scudo

Ehlikeyif

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Bisiklet
Diğer
Bu fiyat aralığı için yine bir Mosso, DMV 771... Sıfır şehir/tur bisikleti olarak fiyat seviyesi 1000 +/- 100 TL aralığında F/P olarak daha iyisini görmedim. Alternatif olarak uygun bir 2. el de bakılabilir tercih ederseniz.

E. Köksal

Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim, pek bilindik bir marka olmadığı için çekincelerim vardı, tavsiye diyorsunuz yani.

mert.e

Aktif Üye
Tepki
67
Bende tavsiye ediyorum. Parasını gerçekten hakediyor.

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
mosso zor kazanılan ve her kuruşu değerli olan paranızın karşılığını veren f/p ürünü bir bisiklettir. fiyatına göre donanım + hafiflik ile öne çıkar

E. Köksal

Üye
Tepki
0
sanırım siyah turuncu olanını en yakın zamanda alıcam, herkese teşekkürler.

S.Paker

Aktif Üye
Tepki
100
Şehir bisikleti almaya niyetlendiniz ama satıcı size MTB(Dağ bisikleti) mi önerdi?

Şehir bisikleti de alabilirsiniz o fiyatlara. Mosso hakkında da çok iyi şeyler duyuyorum kullanıcıları genelde çok memnun.

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hamit E.

Donanım çok güzel tabi ama forumda çoğu kişinin de dediği gibi Mosso donanım veriyor, gerisini yavan.. Ayrıca Ümit Bisiklet'in servisi benim hiç hoşuma gitmedi. Daha 4. ayında göbek kırılıyor, "e bu dağ bisikleti ama ucuz olandan, 5000 TLlik filan alman lazım bunları yoldan ayırmayacaksın" diye geri çevriliyorum.. Şu göbeği yaptırayım, satıp başka markaya geçeceğim...
Bisikletinize iyi bakın, servisle muhattap olmamanız dileğiyle :)

E. Köksal

Üye
Tepki
0
@S.Paker

evet bunu önerdi bazı yerlerde şehir bisiklet diye geçiyor ama lastikleri ağırlığı vs. uygun bir yapıda sanki

hüseyin salman

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Scott
(link)

şehir bisikleti olarak güzel bi bisiklet :D

o bisiklete verilen paraya yazık derim ikinci el veya daha sıfır daha güzel bisikletler var

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=140993&p=1737951#post1737951 pazarlık sünnettir hocam

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
denk geldimi geliyor. servis için başınız ağrımasın istiyorsanız gerçekten pahalı bisiklet almak lazım, çünkü bu bisikletleri belirli satıcılar getiriyor ve pahalı olduğu için her türlü kapsiri çekiyorlar.

servis konusuna takılmıyorum ben fazla çok ciddi bir olayda bir şekilde çözülür. salcano servislerinede kötü diyorlardı ancak benim gittiğim servis süperdi :)
ayrıca zaten ümit salcano carraro sedona vb gibi markalar ağ yaygınlığı olsun diye fazla kriter aramadan servis anlaşması yapıp geçiyor. adam bakmıyor ki orası kalitelimi yoksa dandikten mahalle bisikletçisimi

bisiklet parçaları atla deve de değil. pedalın bozulur 50tlye daha iyisini alırsın frenin bozulur yaptırısın 10-20 tlye. bisiklet servis bakımı zaten 3-4 ayda bir oluyor. çok problem değil bence.

sizin konunuzu okumuştum üzüldüm :( ülkemizde kimse servisle muhattap olmasın zaten