Seferihisar Halk Bisiklet Sürüş Günü (17 Haziran Cumartesi, 18:00)

Caner Geyik

Daimi Üye
Tepki
858
İsim
eski rumuz: luneris
Bisiklet
Carraro
Facebook aracılığı ile haberdar olduğum etkinliği sizlerle de paylaşmak istiyorum. Seferihisar ve çevresinde olan kişilerin katılımı güzel olabilir. Aşağıda etkinliğin başlama hikayesine yer veriyorum.

"... bir calisma baslattik konuyu Seferihisar Kent Konseyine tasiyip bir bisiklet calisma grubu kurulmasini sagladik. Calisma grubu ilk olarak 17 haziran Cumartesi gunu Belediye Baskanininda katilacagi halk bisiklet surus gunu duzenlemistir. Ve Halk bisiklet surus gunleri ayda bir olmak uzere GELENEKSEL hale getirilmeyi hedeflemektedir. Ilk bisiklet surus gunu olan 17 haziran Cumartesi gunu saat 18 de toplanma yeri olan Kent Meydan Parki Ataturk Aniti onunden SIGACIK a pedallar donecektir. Ilk deneyimimiz olacagi icin halkin katiliminin ne yonde olacagini tahmin edemiyoruz. Bu nedenle destege ihtiyac vardir. O gun Seferihisar kentini bisikletlerimizle kusatip farkindalik yaratabilmeliyiz. Guzel Izmir imizi ve Izmir Limizi guneye dogruda bisiklet yollariyla bulusturmak hedefiyle Selam ve Sevgilerimi iletiyorum. Osman Tekelioglu."

19059698_435972323452127_7813670643930053370_n.jpg

Scudo

Ahmet ERENN

Aktif Üye
Tepki
81
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Cat spor klubü olarak biz de katılıyoruz kamp yapacağız, müsait olanların gelmesini dört gözle bekleriz.

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@nonsteril
Haftasonu Kıyıköy'deydim. Bütün köy halkı bisiklet üstüneydi. Sabah merkeze bisikletle iniyor, işe - pazara bisikletle gidiyorlardı. Hatta bir kahvede beni çevirip bisikletimle ilgili sorular sordular. Neyse, demek istediğim, ramazanda yaşamsal faliyetlerini durdurmayan insanlar katılacakları varsa katılır. (İşe gidiyor, dükkanını açıyor, bahçesiyle uğraşıyorsa)

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

Caner Geyik

Daimi Üye
Tepki
858
İsim
eski rumuz: luneris
Bisiklet
Carraro
@nonsteril

Her ay olacakmış yazana göre, bu ay az olsa bir sonraki ay çok olur. Hem forumdan da gördüğüm kadarı ile ramazanda da 30 dakikalık sürüşleri yapabilen bisikletçiler var. Umarım amacına ulaşır ve bisiklet yolları gelişir.

• Beğen
Tepkiler: nonsteril