Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Satıldı Sedona Vİtrabİke Kadro Satiliktir!!

Konu, Yol Bisikleti İlan Arşivi kategorisinde kartal erdoğan tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kartal erdoğan

kartal erdoğan Daimi Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    MERHABA ARKADAŞLAR.
    BİSİKLETİMİ DAHA YENİ ALDIM, 3 AY OLDU AMA BURADAKİ BİRBİRİNDEN GÜZEL MODELLLERİ GÖRÜNCE BENİ KESMEDİ VE ACİL MODEL YÜKSELTMEYE KARAR VERDİM :rolleyes:

KADRO İÇİN AKLIMDAKİ FİYAT 180 LİRADIR.

DİĞER PARÇALAR İYİ OLDUĞU İÇİN SADECE KADROYU SATIYORUM. DAHA HAFİF BİR KADRO ALACAĞIM. AĞIRLIĞI SANIRIM 3-4 KG ARASIDIR. BOYU 18" DİR. ÜZERİNDE UFAK TEFEK ÇİZİKLER VARDIR AMA EZİK veya ÇATLAK KESİNLİKLE YOKTUR.

ANTALYA'DA ELDEN TESLİM YAPILIR. TÜM TÜRKİYE'YE PTT KARGO İLE ÜCRETSİZ KARGOLANIR.

KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİLİR :)

HALA 50 MESAJ OLMADI, KİŞİSEL MESAJ ATAMIYORUM. AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM YOLLARINI KULLANMANIZI RİCA EDİYORUM :)

TEL: 0538 73 59 888
    MSN: msn_im@msn.com :in:

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-34-27.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
63119070124aac83_ESCHELON.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
upload_2016-10-25_19-27-33.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.