Satıldı Sedona Vİtrabİke Kadro Satiliktir!!

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında kartal erdoğan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kartal erdoğan

kartal erdoğan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    MERHABA ARKADAŞLAR.
    BİSİKLETİMİ DAHA YENİ ALDIM, 3 AY OLDU AMA BURADAKİ BİRBİRİNDEN GÜZEL MODELLLERİ GÖRÜNCE BENİ KESMEDİ VE ACİL MODEL YÜKSELTMEYE KARAR VERDİM :rolleyes:

KADRO İÇİN AKLIMDAKİ FİYAT 180 LİRADIR.

DİĞER PARÇALAR İYİ OLDUĞU İÇİN SADECE KADROYU SATIYORUM. DAHA HAFİF BİR KADRO ALACAĞIM. AĞIRLIĞI SANIRIM 3-4 KG ARASIDIR. BOYU 18" DİR. ÜZERİNDE UFAK TEFEK ÇİZİKLER VARDIR AMA EZİK veya ÇATLAK KESİNLİKLE YOKTUR.

ANTALYA'DA ELDEN TESLİM YAPILIR. TÜM TÜRKİYE'YE PTT KARGO İLE ÜCRETSİZ KARGOLANIR.

KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİLİR :)

HALA 50 MESAJ OLMADI, KİŞİSEL MESAJ ATAMIYORUM. AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM YOLLARINI KULLANMANIZI RİCA EDİYORUM :)

TEL: 0538 73 59 888
    MSN: msn_im@msn.com :in:

İlginizi Çekebilir

strava2.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.