Sedona SD-711 Kadrosu...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında manyakadam tarafından paylaşıldı.

1. manyakadam

manyakadam Yeni Üye

Foruma da bu bisiklet konusunada yeni sayılırım. Yeni bir Sedona sd-711 edindim. Daha önceden bianchi kullanmış birisiyim. Türkiyede ki Bianchi lerin demir yığımı hissi verdiklerini sedonama binince anlamış oldum anlaşılan bisiklet modelimi değiştirdikçe bu his devam edecek. :D Siz bir sorum olacak bisiklet ve kadrolar hakkında pek bir bilgim yok bu sedona SD-711 lerin kadrosu ne kadar dayanıklıdır?
    Çünki üzrinde Mada in Taiwan yazıyor ve doğal olarak huylandım. Yardım edeceklere ve ilgileceklere şimdiden teşekkürler.

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    "Alanı olan XC binişine uygun olarak kullandığın sürece uzun yıllar seni götürecek kadar sağlam" desem, yeterli bir tanım olur sanırım.

manyakadam bunu beğendi.
    manyakadam

manyakadam Yeni Üye

Teşekkürler arkadaşım. Bide XC binişinin ne olduğunu deyiversen varya süper olacak malum yeniyim. İlgin için tekrar sağol.

huse_inn bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
roger-de-vlaeminck.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-8-24_10-42-14.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...