Sedona pompa kullanımı

Scudo
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Canoguz1 Emeğinize sağlık, illa ki sedona olmasına gerek yok çoğu ufak bisiklet pompaları genelde bu prensiple üretiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Canoguz1

33murat33

Üye
Tepki
26
İsim
murat b
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aksam pompanin resmini çekip göndereceğim..

KaracaAbdullah

Aktif Üye
Tepki
117
İsim
Abdullah Karaca
Bisiklet
Salcano
Çakma değil. Aşağı yukarı aynı ürünleri Çin'de yaptırıp kendi markalarıyla farklı firmalar satıyorlar. Bu pompayı iki türlü sibop için de kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: 33murat33
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@33murat33 Hocam değil, arkadaş zaten demiş ya değil diye.Neden direttiniz onu anlamadım.Sadece 2 tane parası vermişsiniz, 20 liradan bulunuyor.Ama güzel, sağlam pompa.

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.671
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
7 yıldır bu pompayı kullanıyorum. Çok memnunum. Ayrıca tek taraflı değil. İçindeki plastiği ters çevirince değişim oluyor diğer uç için.

33murat33

Üye
Tepki
26
İsim
murat b
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Diretmek değil.. Üzücü olan Tayvan yapımı pompayi al, üstüne Sedona damgası baş. Sedona diye sat. Buna üzüldüm gerçekten. Ben de Sedona nın kendisi üretiyor pompayi sanıyordum.

• Beğen
Tepkiler: Ceyhun Özkan
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@33murat33 Bu çoğu giriş seviyesi üründe markaların yaptıkları birşey, fason üretim gibi.İlk mesajınıza gelen yanıtın ardından 30 dakika sonra farklı açılardan çekilmiş fotoğrafları ve aynı mesajı görünce, ikna olmadınız falan sandım.Ben de bu spora yeni başladığımda 15-20 liraya sizin modelin birebir aynısından almıştım.Çok uzun bir süre sık sık kullandım, dediğim gibi sağlamdı.O içindeki plastiğe kadar renkleri aynıydı.Ama hiç çakma olup olmadığını düşünmemiştim.
Bir örnekle sonlandırayım, Bianchi ve Carraro markaları bildiğimiz gibi İtalyan.Ama giriş seviye bisikletleri Manisa'da ki fabrikada üretiliyor.Buna yapabileceğimiz birşey yok.Ya bu ürünleri bile bile kullanacağız ya da daha üst fiyatlardan satılan tamamen %100 kendi üretim ürünleri olan markalara yöneleceğiz ki, bu işi profesyonel yapmıyorsak bence hiç gerek yok diye düşünüyorum.

KaracaAbdullah

Aktif Üye
Tepki
117
İsim
Abdullah Karaca
Bisiklet
Salcano
Pompanın Sedona'nın kendi üretimi olup olmamasının bir önemi yok diye düşünüyorum. Sedona neyi kendi üretiyor ki?.. Dünya markası dediğimiz firmalar bile pek çok ürününü aynı şekilde üretip pazarlıyor. Geçenlerde Hollandalı Accell'e bağlı Alman XLC firmasının Taiwan yapımı alyan çakısını aldım. ;););) Melez gibi bir şey. Vaziyet bu. :)