sedona mı kron mu

ayhanminep

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Kron
merhaba arkadaşlar mtb den sonra yol biskletine geçmeyi düşünüyorum 1000-1300 tle bütcem var 1 aydır araştırıyorum kron yada sedona almaya karar verdim farklı bir düşüncesi yada tavsiyesi olan varsa lütfen yardım edebilirmi salcano şimdilik düşünmüyorum [salcano novayı jant ayarı için tamirciden cıkaramıyorum ]

Scudo

Turgay AKSOY

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Carraro
bu bısklet işi harbı sakat iş... dikiş tutturnak araba sektorunden zor... ama sunu soyleyeyım sedona dıger markalara gore daha prensıplı daha kurumsal calısan bır sırket..

Musti S.

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Salcano
bencede sedonanın yanında kronun lafı edilmez :)

Tepki
9
Bisiklet
Cannondale
@yetkin yılmaz

Ne kron kullandım ne sedona ancak sizin yazılarınızda sürekli kron ve sedonaya karşı aşırı derecede önyargı olduğu kanısındayım. Kusura bakmayın ama teknoloji forumlarında takılan "fanboy"lar gibisiniz.

Yunus Emree

Forum Bağımlısı
Tepki
150
Bisiklet
Sedona
341 kullanıyorum vites ayarsızlığı dışında sorunu yok, onu da ilk bakımda halledecez inşallah.

Tepki
18
Bisiklet
Peugeot
@Tunahan Erkoyuncu

Arkadaşım önce yazdıklarına bir bak okuman yazman varmı hangi yazımda sedonaya laf attım.daha dün girmişiniz bu foruma;üye olmuşunuz ne zaman hangi modeli kullandınız nerde ve nasıl deneyimleriniz oldu ve ne zaman'dır yazdıklarımı takip ediyorsun ne boşşşşş adamlarsınız yaaaa pes!!!!!!! bide fanboy olduk evet ben markacıyım kabul mal bir kere alnır ve ben genç ve yeni başlayan insanlara tabiki en iyisini ve iyilerini önereceğim sen ve sen gibiler bir teşekkür edeceğinize konuşuyorsunuz eğer salcano,bianchi ve kron bisiklet'se alın kullanın ama insanlara böyle boş önerilerde bulunmayın bulunana da karışmayın'''PLEASE'''

ayhanminep

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Kron
yorumlar birden kesildi fakat sedona acagım internetten büyük ihtimalle çünkü kütahyada bulamadım sarı siyahlı grili rengini fakat fiyat aralıkları degişiyorbirde montajını nasıl yapacagım o sorun var.....

ayhanminep

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Kron
Sedona'mı kron'mu derken birde KÜTAHYA yol şartlArını göz önünde bulundurarak ....+ çocuklarda var derken istemiyerek'de olsa 2 bisiklet almaya karara verdim sedona bayii bulamadım internetten de alırsam kurulum ve servis problemleri olur diye KRON marka tur bisikleti ile KRON XC 150 aldım ...

tur bisikleti salcano novadan sonra acayip hızlı geldi xc 150de aynı 2 ,3 defa 60 - 70 km yol yaptım gayet memnunum .Ama daha iyisini kullanmadıgım için bana çok hoş ,seri,ve yormadan kullanılacak bisikletler gibi gözüküyorlar şimdilik izlenimlerim bu kadar . . . .

Birde km saati almayı düşünüyorum önümüzdeki hafta Bursaya gidecegim onoda oradan bakarım her halde .

tüm arkadaşlara alakalarından dolayı teşekkür eder iyi akşamlar dilerim....

ayhanminep

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Kron
ha birde ben bisiklet seçimi yapmaya çalışırken bisikletçiye bir adet yol bisikleti tekeri getiren arkadaş bunda senin payın büyük geçmiş olun..(ön tekeri mazgala sokmuş burnu kırılmış)

barkın 52

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
bence büte biraz daha arttırılarak sedona 751 alınabilir. çünkü her özelliğiyle mükemmel . peşin parada ve sıkı bir pazarlıkta 1350 ye kadar bile inebiliyorlar . :) sağlıklı bir karar olur bence :)