Sedona~Bütçe~800Tl ..

Tepki
4
Bisiklet
Sedona
Selam arkadaslar.
Mtb bisiklet almak istiyorum.
Yardiminiza ihtiyacim var.
Boyum:1.75
Kilom:55
Butcem:800Tl
Salcano ve Kronlara pek sicak bakmiyorum.
Sedonalar cok hosuma gidiyor.
Tavsiyelerde bulunursaniz sevinirim.
Kazasiz pedallamalar..
İyi forumlar..
Tesekkurler..:)

Scudo
Tepki
4
Bisiklet
Sedona
Yukarı

2 cumle yazmaya usenmeyin abilerim,ablalarim. Biraz ilgi lutfen.

E. Yavuz

Üye
Tepki
4
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Ghost
Ben dün fiyat sormaya gittim Sedona 710 modeline 900 gibi bir rakam verdi peşin alacağımdan dolayı. Ancak henüz pazarlık yapmadım daha indirim yaparlar mı bilmiyorum.

Barış Y.

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Ghost
Ben bir süre önce Sedona 710 aldım. Belirttiğin kadar ucuz olmasa da pazarlıkla 850-900 aralığına çekebilirsin diye düşünüyorum. Çok kullanmamış olsam da şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Kilitli amortisör olduğu için bu modeli tercih etmiştim ancak şimdiye kadar kilitleme ihtiyacı duymadım. Bisikletimden memnunum. Seçiminde kolaylıklar dilerim.

Tepki
3
Bisiklet
Bianchi
Ben bir yıl oldu bianchi tdl 1300 dağ bisikleti kullanıyorum. 2000 km yol yaptım. Ve hepsi asfalt üzerinde. Hiç bir şikayetim yom tavsiye edebilirim

Faruk ONUK

Daimi Üye
Tepki
56
Bisikletin boyasına aldanma.Bende sedona kullanıyorum ama o fiyat aralığında fiyat/kalite oranı iyi değil sedonaların.Bianchi yada carraro öneririm.

Can ural

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
merhabalar.ben bugün salcano cıty sport 30 aldım.900 liraya 9 taksit yaptılar.carraro sports 224 ile arasında kalmıştım...salcanoyu tavsiye ederim...

Tepki
4
Bisiklet
Sedona
Carrarodan saglam donanimli butcemi asmayacak bir dag bisikleti onerebilirmisiniz.(butceyi 50 tl kadar gecebilir pazarlikla o acigi kapatmaya calisirim)

Tepki
4
Bisiklet
Sedona
Dag bisikleti almayi dusunuyorum ilgin icin tesekkurler :)

Bu arada hayirli olsun kazasiz belasiz pedallamalar.. :)

Not~ Alacagim bisikleti kisa turlarda kullanmayi dusunuyorum. Ortalama 40 km falan. Beni her turlu tatmin edecegini dusunuyorum.