sedona borla ve Decathlon Rockrider 5.2

Tepki
2
ikisini kıyaslamamda yardımcı olurmusunuz rockrider hakkında pek fazla bilgiye ulaşamadım?

Scudo

onur demirer

Daimi Üye
Tepki
317
Bisiklet
Marin
Rockrider Bikeradar'dan gayet iyi not almis, Borla da fiyatina gore gayet iyi; ama bisiklet alirken marka model kadar onemli baska bir sey de alacagin yer.

Ben Rockrider'lari Kentpark Decathlon'da gordum sadece, oradan alacaksan herhangi bir servis hizmeti verdiklerini sanmiyorum. Eger farz edelim Erdoganlar'dan bir Borla alacak olursan servis konusunda yardimci olabilir mi onu sorabilirsin. Misal ben su an bisikleti aldigim yerde yasasaydim dukkan omur boyu vites ve disk fren ayari, ustune de iki genel bakim hizmeti sunuyor olacakti.

Kisacasi bisikletlerin ikisi de fayda/fiyat orani guzel bisikletler, ama bence Delta, SDS, Erdoganlar gibi bisiklet odakli magazalari gezip sana en iyi hizmeti sunanin sattigi ayni fiyat araliginda bir model alirsan uzun vadede daha memnun kalirsin.

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
İstanbul decathlonda servis hizmeti veriyorlar. Rockrideri inceledim, 300tl ve 6 taksitti. Bencce fiyatına göre çok iyi bir bisiklet, donanımı da iyiydi.

Tepki
2
fiyat 500 tl idi yanlış hatırlamıyorsam decathlon da erdoğanlarada sedona için baktım rockrider kullanan kimse yokmu

Tepki
3
Arkadaşım bende rockrider 6.3 2010 modeli var. bisiklet konusunda pek bir profesyonelliğim yok o yüzden nasıl yorum yapsam yanlış olur kanısındayım. benim şikayetim biraz ağır 16 kg dan fazla ama kadro 3 kat alüminyum imiş güzel denebilir. tabi boyum 1.87 o yüzden xl modelini aldım. kadro büyük o yüzden almıştım. servis veriyorlar. 3 aylık ücretsiz servis veriyorlarmış yani 3. ay bakımı gibi birşey. ancak adamlar pek profesyonel değil gibiler. disk fren sürtmesi yüzünden gittiğimde 3 kişi falan uğraştılar bisikletimle. en son başka birisi geldi o açıklamada bulundu.

anlgelen_

Üye
Tepki
30
benimde rockrider 5.2 bisikletim var, bende çok bilgili degilim ama genel oalrak bisikletimden çok memnunum, servis işine gelincede istenildigi zman bakım yapıyorlar, ne zmn götürsem ilgililer en son vites ayarı için gittiğimde tekrar gördümki çok iyi niyetliler ve uğraşıyorlar ancak çok profesyonel oldukları söylenemez :) ama bu benim için önemli değil sonuç olarak uzunda sürse ayarımı yapıp bisikleti tertemiz bir şekilde bana geri teslim ettiler...